Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли навити за среща СЛИВЕН / ЯМБОЛ ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли навити за среща СЛИВЕН / ЯМБОЛ ?

    Има ли хора от района на Сливен / Ямбол във форума? Ако има - дайте да се съберем някъде, да обменим опит, и да ударим по едно кафенце (може и по бира, но не повече - нали ще сме с колите). От мен бройте поне 4 човека с Фиат и Ланча.Ако имате приятели с италиански коли - кажете и на тях (все пак не всеки има достъп до интернет)

    #2
    Re:Среща Сливен-Ямбол...

    Може и от Бургас,все пак не сме далеч-100км....Ако решите нещо като домакини,ще дойда и аз...ВескоБургасПоздрави!
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      Всички са поканени, на който не му е проблем разстоянието - Добре дошъл!Само че като гледам май няма други желаещи. С този темп до Нова Година дали ще се съберем ?А в Бургас събирате ли се някъде? и кога?

      Коментар


        #4
        Бе като прегледах потребителите, то май само аз съм от региона регистриран потребител Ще почакаме да се съберем още, пък през това време ще правя реклама на форума.

        Коментар


          #5
          TNX

          Коментар


            #6
            Ха сега здравейте и от мене! За среща Сливен/Ямбол съм повече от навит, макар че честно казано засега в Ямбол май от баш-феновете съм само аз... Не ми се говори колко сили и нерви хвърлих да се опитам да привлеча хората, ама тц ... интерес 0. Така че казвайте кога ще се събирате и къде и ще гледам да се вясвам. Засега готвим една обща среща към 30.01 и ако не ни мине котка път - дано да стане. Поста е във темата за регионалните срещи.

            Коментар


              #7
              за 30-и

              Итал среща на 30-и януари в карнобат. място на събирането, пред автогарата , около 11-11,30 часа !
              Продавам на части :
              Mercedes 190 E, 1991
              Mercedes 190 D, 1988
              BMW 520i , 1994
              Renault 19 , 1.7i, 1991

              Коментар


                #8
                elate v sliven na leti6teto 24 05 2005
                bat-zoro

                Коментар


                  #9
                  И какво се организира точно на 24.05.? Малко инфо...

                  Коментар


                    #10
                    За 24.05 НЕ СЕ ОРГАНИЗИРА НИЩО.Обявата за среща на летището в Сливен е за 29.05. - прочетете съобщението в раздела...

                    Коментар


                      #11
                      Аз сьм отново ЗА! за подобни мероприятия и за да разбереш, че не си единствен фен в Ямбол, ще организирам поне още 5!!!

                      Коментар


                        #12
                        Еми дерзай де ... като сте толкоз много фенове защо досега не ви видяхме по срещите - имаше съобщения за всички срещи досега.Но не смятам че трябва да се мерим кой е по-голям фен, а да си помагаме. Затова ще съм благодарен, ако наистина вземеш нещата присърце и поканиш и хора, които не влизат тук. До скоро !

                        Коментар

                        Working...
                        X