Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти 15 ZENDER CHALLENGE-ПРОДАДЕНИ !!!!!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти 15 ZENDER CHALLENGE-ПРОДАДЕНИ !!!!!!!

    Такааа,дойде време да се разделя с любимите джанти. Марката е ZENDER CHALLENGE 15 цола,широчина7J,ET-35,4x98,Made in GermanyДжантите са прави,не са заваряни или боядисвани....оригинален външен вид Тук е въпросната джанта http://www.carshine.com.au/index.htm...и-BRIDGESTONE POTENCA RE720 195/50/15единия чифт е с 6мм грайфер,другия с 8мм,абе имат мноооого каране.Не са лепени удряни или дефектни eто и няколко снимки на самите джанти и как стоят на Alfa 146 http://snimka.bg/profile.php?view_al...80цената е 600лв,ако има заинтересовани да звънят 0898293331 или на лични
    АLFA ROMEO 146 TI

    #2
    Супер джанти ама много пари им искаш

    Коментар


      #3
      Чеки сега продаваш джантите за 600 - 4бр а гумите продаваш ли ги и за колко!?
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        Колегата ясно се е изразил че това е цена на джантите с гумите. И хич не е скъпо (джантите излизат на цената на ЦМС-450лв) друг е въпроса че жената ша ми резне главата ако ги взема. А пък и с тея гуми..... малиии.... само които е карал Потенца знае за кво става дума
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          Slavi_Lancia написа:
          Колегата ясно се е изразил че това е цена на джантите с гумите. И хич не е скъпо (джантите излизат на цената на ЦМС-450лв) друг е въпроса че жената ша ми резне главата ако ги взема. А пък и с тея гуми..... малиии.... само които е карал Потенца знае за кво става дума
          Хайде сега ми обясни(покажи) къде се е изразил ясно колегата че ги продава с джантите! Обикновено чета преди да пиша !
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Обяснявам. Колегата пиеш..... Продавам джанти ..дъра..бъра дъра бъра характеристики там......след това...гуми бриджстон потенца -дъра бъра, дъра бъра характеристики...... и накрая цена 600 лева, за кво да пише че продава гуми като цената е една, ако беше 600 лева след джантите разбирам и да си помисля че гумите са отделно но цената е накрая на обяват. Все едно да продавам камион -Седлови влекач, скания 440 коня 2 оси , ремарке 3 осо 20 тона с бризент цена 50000 лева и после да ме питат тва цената с ремаркето ли е. :D Поне така като го е написал така се разбира, друг е въпроса ако грешката е негова и не е дал цена за гумите. И ние тука с тебе сме се хванали за гушите да спорим за израза на обявата му. Ама стига съм спамил да не ми пожълтее под аватара :D
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              Дъра бъра дъра бъра........Колега ixibit продаваш ли ги отделно ако да колко?!
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                ПРОДАДЕНИ
                АLFA ROMEO 146 TI

                Коментар


                  #9
                  колега там на снимките имаше и едни за Фиат те продават ли се?
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар


                    #10
                    Продадох ги отдавна
                    АLFA ROMEO 146 TI

                    Коментар

                    Working...
                    X