Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АМ "Хемус" - Тунел "Топли дол"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    АМ "Хемус" - Тунел "Топли дол"

    Преди два часа се прибрах от Русе. Пътя е ок, като се изключи слечващото се безхаберие на АМ "Хемус". Затворения участък на едната тръба на тунела "Топли дол", води до големи за дръствания и километрични опашки. Освен това ако си отклоните вниманието рискувате да сте участник във верижна катастрофа, както стана тази вечер - три верижни катастрофи. Движението беше блокирано за 30-40 мининути и резултата беше прегрели автомобили и 8-10 км опашка. Това мисля, че се случва всяка неделя след обяд така,че имайте го в предвид. Все пак тогава са пиковите часове за прибиране на софиянци.Обръщам внимание,че в този участък три ленти преминават в една.След тунела Топли дол обаче следва прохода Витиня, където също се получава струпване на автомобили.Колеги, имайте предвид тази информация (все пак предстоят три почивни дни), за да прецените прибирането си в този участък и да не се чакате дълго време там.

    #2
    Mitko написа:
    Не знам видя ли ни някъде с Бравото. Прибирането беше невероятен ад. Тръгнахме 18:30 от Враца а в 21:30 още бяхме на магистралата.
    Ами не, аз към 20 ч. излязох да се разходя пеш по магистралата, ама не ви видях. Голяма лудница беше. Ужас. Не мога да си представя какво ще е другата седмица - все пак три почивни дни са.

    Коментар


      #3
      Е то не помня откога Хемус е била отворена цялата вечно ремонтират нещо И това го броят за магистрала
      Аlfa Romeo 145 1.6 BOXER 103hp

      Коментар


        #4
        Абе мани магистралата. Те още малко и през Искърското дефиле ще ни накарат да минаваме. Заради идиотизмите им хората си тровят нервите.

        Коментар


          #5
          тази неделя като се прибирах към София имаше нещо странно за мене - преди втория тунел от Ябланица към София куките бяха наспирали всички тирове в аварийната лента. Според мене това е хубаво, защото колите ще могат по-бързо да преминат Витиня. Та няъде към 20:02 минавах покрай спрелите ториве и явно към 20:00 бяха почнали да ги пускат, защото първите тирове потегляха. Можеха да изчакат поне още 1 час, но нищо, пак беше добре.
          Audi 1.8S златен талон

          Коментар

          Working...
          X