Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Емоции от Монца!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Емоции от Монца!

    Приятели, след като не можах да присъствам на Узана, се компенсирам с директни снимки и впечатления от Монца!Бил съм в Унгария, Турция но на Монца усещането е нописуемо!И особенно ако си на 5-6 метра от пистата !И не само това, ами се докопах и до трибуната на Ферари!И от тук-нататък ти трябват само тампони в ушите, но тогава за какво съм на пистата - картина има - говор няма!И така обиколка след обиколка, не усетих кога свърши....И най-накрая, прескачането на оградите.... само това не бях правил, но като съм ги гледал по телевизията винаги съм искал да съм на мястото на някой от тях - е и това доживях!!!Автограф не успях да взема, но за малко да хвана шапката на Шумахер..... ама камерата ми обърка сметките!Но, поне се здрависах с Кубица,.... и го потупах по рамото, ей така, да му върви и най-вече по пътя на батко Шуми! Пожелавам подобни емоции на всички и съм готов за отговори, ако някой нещо го интересува!И малко фото.....
    Прикачени файлове

    #2
    И още....
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      На Узана всички благородно ти завидяхме и единодушно ти извинихме отсъствието! :D Давай още снимки!P.S. Това за грешката на третата снимка го разправяй на шапката на Шуми - какво прави този спрей в лявата ти ръка?!
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Дай боже всекму да може да усети тази тръпка

        Коментар


          #5
          :D И аз завиждам благородно за тръпката Поздрави!
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            Браво Ицо, достойно си представил българското присъствие там, ама нямаше да е лошо и ключа да беше паснал

            Коментар


              #7
              Още малко снимки от Монца:
              Прикачени файлове

              Коментар

              Working...
              X