Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми сервиз за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми сервиз за Брава

    Колеги, от 2-3 дена съм собственик на Фиат Брава. Нищо не знам за нея - особености, капризи, тънкости и т.н.. Молбата ми е да ме насочите към добър сервиз/майстор, който да ми обслужи МПС-то - ремъци, ролки, масла, филтри, спирачки (накладки, диксове ако се налага и т.н.). Желанието ми е да работи добре, качествено и по възможност да не ми отреже главата от към кръста...

    #2
    Re: Препоръчайте ми сервиз за Брава

    orelyt написа:
    Колеги, от 2-3 дена съм собственик на Фиат Брава. Нищо не знам за нея - особености, капризи, тънкости и т.н.. Молбата ми е да ме насочите към добър сервиз/майстор, който да ми обслужи МПС-то - ремъци, ролки, масла, филтри, спирачки (накладки, диксове ако се налага и т.н.). Желанието ми е да работи добре, качествено и по възможност да не ми отреже главата от към кръста...
    има същата тема като твоятаняколко реда по-надолутам пише
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Пропуснах да отговоря на един колега преди 2-3 дни, който също ме пита.ГСМ - 0888207277 - АспарухЧовека си има гараж в който работи.ГАРАНТИРАМ, че по съвесно не може да се отнесе някой към колата за такива неща.А нещата ги разбира - дори много по-добре от хората в Балкан Стар (в някой отношения)Обикновено прави доста скъпи коли и не му се занимава с по-евтини, ама като кажете, че аз ви пращам ще се види какво ще стане.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар

      Working...
      X