Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заменям джанти 16ки' 4x98 за 14ки,15ки' 4x98

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заменям джанти 16ки' 4x98 за 14ки,15ки' 4x98

    Бартеросвам си джантите 16ки 4х98 нямат заварки и т.н.Към тях има и гуми (с още доста живот :D ).Гумите са 205/45/16 .Търся други 15ки или 14ки,отново 4х98 с гуми ,който да издържат поне този сезон.към джантите може да се дадат и фланци на 20мм с болтове!джантите са на колата ми!гр-Софиятел-0895634424skype- nobody_here1
    Прикачени файлове

    #2
    Някаква снимка да ги видим поне какво представляват
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Здравей колега,мога да ти предложа джанти BWA racing 7 лъча 14ки с летни гуми(175/65 ; купувани чисто нови преди година и половина с много живот в тях) Джантите съм ги купувал втора ръка, едната беше крива и я изправих, нямат заварки. Единствения проблем е че не знам колко е междуболтовото разстояние, карам ги година и половина без проблем, но като изправих едната майсторите ми казаха че трябва да дам на стругар да ми направи някакви фланци, че цялото напрежение било върху болтовете( мисля че средния отвор не съвпада, цялата работа е 20лв) ако си заинтересован пиши да кача снимки.

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Re: Заменям джанти 16ки’ 4x98 за 14ки,15ки’ 4x98

              [quote="totoza"]Бартеросвам си джантите 16ки 4х98 нямат заварки и т.н.Колега нищо лично но Бартеросвам не значи трябва да ми се доплати нали?сори за спама но се издразних нали се сещаш че ако съм дал 600лв. за едни 15-ки нема как да правя бартер за 16 ама това е друга тема
              като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  ключ,сменени !

                  Коментар

                  Working...
                  X