Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двама загинаха при тежка катастрофа край Приморско, други че

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двама загинаха при тежка катастрофа край Приморско, други че

    Бургас. Андон Кукуринков, 41- годишен полицейски служител от РПУ Малко Търново, загина при тежка катастрофа днес на пътя Приморско - Созопол. Това съобщиха от пресслужбата на областна дирекция "Полиция" в Бургас.Водачът на автомобила Н.П., с когото е пътувал полицаят, също е загинал. Лекият автомобил "Опел Астра", с който са пътували е бургаска регистрация."Опел"-ът се удря в товарен камион "Мерцедес" с ремарке с бургаска регистрация, управляван от Д.К. от Китен.Инцидентът е станал в 14.20 часа на около 500 м след моста на река Ропотамо.Вследствие катастрофата с опасност за живота са 40-годишната Й.П., съпруга на водача на лекия автомобил, двете му дъщери - А.П. на 14 години и И.П на 18 години. От полицията съобщиха, че в особено тежко състояние е и 8-годишният син на Андон Кукуринков.БТА
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    ако мога да смятам добре 1 е водача другия е полицая съпругата на водача 2-те му дъщери и на полицая дете = 6 души в 1 кола по закон забранено.... пък ако и с тия 6 е тръгнал да изпреварва....
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Тук според мен смелоста на шофьора е идвала от факта, че е шофирал с полицай и... - "ако ме хванат.. имаме наш човек и ще се оправи с КАТ"... но съдбата е имала друг план...
      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

      Коментар


        #4
        Има ранени и загинал човек. Коментарите са повече от излишни. Кой крив кой прав... Лоша работа. Броя на катастрофите расте неимоверно. Не ми се мисли като влезем в ЕС и както се говори, че ще е много по-лесно и еввтино закупуването на коли...
        Fiat Punto 1.7TD

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          Да, защото се качихме на значително по-бързи коли от ладите, а нямаме култура за тях.
          М дааа за съжаление си прав
          Аlfa Romeo 145 1.6 BOXER 103hp

          Коментар


            #6
            nasty написа:
            ако мога да смятам добре 1 е водача другия е полицая съпругата на водача 2-те му дъщери и на полицая дете = 6 души в 1 кола по закон забранено.... пък ако и с тия 6 е тръгнал да изпреварва....
            Съжалявам, че вдигам тази тема отново, но просто не можах да се сдържа като я видях... Даже и регистрация си направих, за да напиша 2-3 думи. Съгласна съм, че 6 човека са много за една кола, но в случая нито някой е парадирал, че е полицейски служител, нито е ставало дума за изпреварване. Просто момчето с гондолата не е успяло да вземе завоя и ремаркето е влязло в насрещното платно, като е ударило колата в лявата страна. Именно по тази причина смъртните случаи са водач и най-левият на задната седалка. За щастие, особено тежко раненото дете оцеля...Не знам защо реших да го пиша това след 4 години Просто...абе, мъката е голяма.

            Коментар

            Working...
            X