Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 75 с Турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 75 с Турбо

    Изкам мнения и съвети за за тази комбинация"Пунто 75 с Турбо".Плюсове,минуси и какво още трябва да се сменя.Кои части ще се износват по бързо и кои направо ще си заминат.Вероятен резолтат от всичко това.
    Прикачени файлове
    Punto ELX

    #2
    Re: Пунто 75 с Турбо

    bmw_boy написа:
    Изкам мнения и съвети за за тази комбинация"Пунто 75 с Турбо".Плюсове,минуси и какво още трябва да се сменя.Кои части ще се износват по бързо и кои направо ще си заминат.Вероятен резолтат от всичко това.
    Бутала , биели , пръскалки за буталата , колектори , дюзи , кулер , гърнета , електроника , евентуално дъмпклапа , бензинова помпа , регулатор за бензина и не на последно място самата турбина ... как ти се струва приключението ?

    Коментар


      #3
      капиталоемко си е
      Fiat Stilo JTD ....sold
      Volvo C 70 ....

      Коментар


        #4
        smokeme.coconia.net
        Madness Motorsport
        (\__/)
        (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
        (")_(") signature to help him gain world domination.

        Коментар


          #5
          Всичко изглежда доста трудно,но за тези които не разбират като мене.Колко ще ми излезне всичкото това +направата и колко ще издаржи.Колата ми трябва за всекидневно каране и не изкам да се скапе ДВГ-то за отрицарелно време.Не изкам максималните коне да вадя.Може би 160-180к.с. ще са достатъчни.Благодаря
          Punto ELX

          Коментар


            #6
            bmw_boy написа:
            Не изкам максималните коне да вадя.Може би 160-180к.с. ще са достатъчни.
            Човеко , уби ме! А аз си мислих, че не искаш максималните коне... :D :D :D Имаш нужда да помислиш още "малко" относно тази конверсия.
            Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
            Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
            BlueStorm transforms . . .
            . . . !!!

            Коментар


              #7
              хеххехехехе ти ме уби с тия коне мисли по релисти4но за около 100-110 и то с не малка инвестиция почети малко из сайта който съм ти писал там са описани точно такива конверсии ... или потърси инфо за VanAaken low boost turbo kit общо взето това ще трябва да си направиш
              Madness Motorsport
              (\__/)
              (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
              (")_(") signature to help him gain world domination.

              Коментар


                #8
                Ако искаш един съвет от човек, който нищо не отбира от тунинг-карай си фиатката така или си купи по-мощна кола ако тази ти е малка.Тунингът е невероятно удоволствие, което обаче излиза много скъпо, просто ще ти излезе по-евтино да си вземеш друга кола, отколкото да сменяш всичко.
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  sachma написа:
                  Ако искаш един съвет от човек, който нищо не отбира от тунинг-карай си фиатката така или си купи по-мощна кола ако тази ти е малка.Тунингът е невероятно удоволствие, което обаче излиза много скъпо, просто ще ти излезе по-евтино да си вземеш друга кола, отколкото да сменяш всичко.

                  Коментар


                    #10
                    за 1.1 мотора- 600 евра от e-bay
                    Прикачени файлове
                    селото се оказа точно в града

                    Коментар


                      #11
                      Мойто е СХ 60 и верно не подлежи много много на тунинг
                      _______________________________________
                      0885261834

                      Коментар


                        #12
                        то вси4ките подлежат ама в зависимост колко парички ни се трошат
                        Madness Motorsport
                        (\__/)
                        (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                        (")_(") signature to help him gain world domination.

                        Коментар


                          #13
                          $ abarth $ написа:
                          за 1.1 мотора- 600 евра от e-bay
                          много ве 600евро за толкова пари може да ми докарат направо 1.4турбо от италия
                          ПРОДАВАМ ФИАТ БРАВА НА ЧАСТИ!!!!! тел: 0878807692 по всяко време

                          Коментар


                            #14
                            VaSiLEV написа:
                            $ abarth $ написа:
                            за 1.1 мотора- 600 евра от e-bay
                            много ве 600евро за толкова пари може да ми докарат направо 1.4турбо от италия
                            похвално Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 .600 Е е евтино е но ти ги знаеш цените
                            селото се оказа точно в града

                            Коментар


                              #15
                              VaSiLEV написа:
                              $ abarth $ написа:
                              за 1.1 мотора- 600 евра от e-bay
                              много ве 600евро за толкова пари може да ми докарат направо 1.4турбо от италия
                              че те и тук толкова си вървят.. с мито и ремонт отиваш на 6-7
                              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                              Коментар

                              Working...
                              X