Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте сервиз за Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте сервиз за Fiat Bravo

    Кажете ми от кой сервиз сте останали най-доволни. Предполгам че ще сменям съединител и синхронизатор. Очаквам вашите препоръки.
    Fiat Bravo SX 1.6 16V

    #2
    Re: Препоръчайте сервиз за Fiat Bravo

    megamuscle написа:
    Кажете ми от кой сервиз сте останали най-доволни. Предполгам че ще сменям съединител и синхронизатор. Очаквам вашите препоръки.
    Киро Алфатав Княжево се намира088 9 889047
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: Препоръчайте сервиз за Fiat Bravo

      sev написа:
      megamuscle написа:
      Кажете ми от кой сервиз сте останали най-доволни. Предполгам че ще сменям съединител и синхронизатор. Очаквам вашите препоръки.
      Киро Алфатав Княжево се намира088 9 889047
      Кажи доволен ли си.
      Fiat Bravo SX 1.6 16V

      Коментар


        #4
        не само ази мои приятели, както и хора от форума са доволни от Киро
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Миналата седмица пробвах сервиза на Киро Алфата. Пич си е и си разбира от работа. Може да ти намери и всички части, които ще сменяш. Добър е, но му се обади, че щеше да прави освен ремонт на една Ланчия ТД 125. Много ме из кефи, че дори ме закара до спирката на трамвай 5 (разстоянието е десетина минути пеш). Обслужването му с никой друг сервиз не може да го сравниш. Взима и евтино. За смяна на погряващи свещи и горивен филтър ми взе 15 лева труд.

          Коментар


            #6
            http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...=9209&start=30
            Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

            Коментар


              #7
              Благодря много на всички. Ще му звънна да го питам.
              Fiat Bravo SX 1.6 16V

              Коментар


                #8
                Говорих с Киро и ако искаш ходи при него. Днес ми сменя накладките и си поговорихме с него. Звънкай му. Много е добър.

                Коментар


                  #9
                  сервиз

                  като ходиш някъде питай ги дали са правили като твоята кола щото само набутване аз си е карам във Велинград и за ден ми правят каквото ми трябва на ниски цени
                  КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                  Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                  http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                  Коментар


                    #10
                    Говорих днес с Киро Алфата, но той каза че може чак след седмица, а на мен ми трябва колата да е готова до сряда вечерта. Ако някой знае добър сервиз, който се намира в близост до Billa Хаджи Димитър(на която й падна покрива) нека да каже, защото аз живея на близо, а другите сервизи са ми много далеч.
                    Fiat Bravo SX 1.6 16V

                    Коментар


                      #11
                      Еми Аутоиталия по принцип ма и те не са ти много близко...
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        sachma написа:
                        Еми Аутоиталия по принцип ма и те не са ти много близко...
                        Каква Ауто Италия????? Ти май човека искаш да го вкараш в приключение за цял живот. Тия мизерници хич не ги хвали. Те нямат един акумулатор за Брава да заменят, ако ти е паднал твоя, ще ми ги хвалиш за сериозни неща.НЕ ХОДЕТЕ В АУТО ИТАЛИЯ! ТАМ ЛЪЖАТ И НЕРАЗБИРАТ НИЩО!!!

                        Коментар


                          #13
                          megamuscle написа:
                          Говорих днес с Киро Алфата, но той каза че може чак след седмица, а на мен ми трябва колата да е готова до сряда вечерта. Ако някой знае добър сервиз, който се намира в близост до Billa Хаджи Димитър(на която й падна покрива) нека да каже, защото аз живея на близо, а другите сервизи са ми много далеч.
                          Колега, мога да ти кажа един много свестен тип, който е много добър.Намира се точно в Хаджи Димитър (малко след пазара - до Балкан Стар)Ако ти трябва координати пиши ми едно ЛС.Работи си всички коли и особено всички Мерцедесчета и други коли и то доста сериозни причини - модели 2000-2004г., като до сега малко хора по такива гаражчета могат да кажат, че ги правят.Не мога със сигурност да ти кажа, че взима супер евтино, бих казал нормално, но за сметка на това всички коли ги прави като за себеси.
                          A20DTH ЖТД ама не баш
                          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                          Коментар


                            #14
                            BO написа:
                            megamuscle написа:
                            Говорих днес с Киро Алфата, но той каза че може чак след седмица, а на мен ми трябва колата да е готова до сряда вечерта. Ако някой знае добър сервиз, който се намира в близост до Billa Хаджи Димитър(на която й падна покрива) нека да каже, защото аз живея на близо, а другите сервизи са ми много далеч.
                            Колега, мога да ти кажа един много свестен тип, който е много добър.Намира се точно в Хаджи Димитър (малко след пазара - до Балкан Стар)Ако ти трябва координати пиши ми едно ЛС.Работи си всички коли и особено всички Мерцедесчета и други коли и то доста сериозни причини - модели 2000-2004г., като до сега малко хора по такива гаражчета могат да кажат, че ги правят.Не мога със сигурност да ти кажа, че взима супер евтино, бих казал нормално, но за сметка на това всички коли ги прави като за себеси.
                            Aми ако можеш да ми кажеш телефона да му звънна да го питам. По принцип мислех утре да я карам в един сервиз до Герена, защото от магазина на T&N Car ми го препоръчаха. Но ако този наистина е толкова добър може да отида при него.
                            Fiat Bravo SX 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9375Там съм отговорил. Съжелявам, че не можах по-рано да ти пиша
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар

                              Working...
                              X