Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разпродажба на останали части от пунто 1.2, 95г. двуврато

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разпродажба на останали части от пунто 1.2, 95г. двуврато

    1.Резервоар-30 лв. 2.Реика(механична) с щангите и накраиниците(в добро сьстояние)-30лв.3.Упльтненията на вратите и т.н.-по 5 лв.4.Бензинова реика-10 лв.5.Дюзи 2 бр.-по 15 лв.6.Халогени 2 бр. на единия му липсват 2 стоичици(но може да се поправи)-10 лв.бр.7.Радиаторче парно-10 лв.8.Серво с помпата -20 лв.9.Конзола с педалите- 10лв.10.Страничните стькла на вратите и задните- по 10 лв.11.Жило на сьединител -10 лв.12.Жило на газта-5 лв.13.Мокет-10 лв.14.Кори на вратите +задните кори-по 5 лв.15.Табло -20 лв.16.Километраж- 20 лв.17.Волан-10 лв.Ще добавя още неща !!! GSM 0899423707 Или на ЛС.

    #2
    Имаш ли лоста за скоростите с механизма отдолу?
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Добавям сьщо и бубините-20 лв. и кората под чистачките- 5 лв. За скоростния лост ще проверя !!!

      Коментар


        #4
        задната кора на багажника??

        Коментар


          #5
          mimo_tuza написа:
          задната кора на багажника??

          Коментар


            #6
            Punto

            Здравеи колега интересувам се от платките за задните светлини ако са читави, заедно с буксите. моите стопове се пълнеха с вода и фасунките взеха да ми дават ядове. даи цена . предварително благодаря.
            Fiat Punto 1.1

            Коментар


              #7
              Реиката и волана,вече са Продадени !!!

              Коментар


                #8
                Корите на предните врати продадени ли са?

                Коментар


                  #9
                  Имаш Л С, колега

                  Коментар


                    #10
                    Добавям още:Дросел- 30 лв.бубините-30лв. конзола парно-20лв. десен сенник-5лв, задни спирачни цилиндьрчета- 5лв.бр мигачи странични на калниците(жьлти)- 3 лв.бр. релета-5лв.бр. дрьжка лява врата(вьншна)- 5 лв. емблема преден капак- 5 лв.Дясна машинка с централно- 10 лв. Оригиналната топка на скоросния лост +кожата+ малкото барче- 10 лв.

                    Коментар


                      #11
                      Добавям и :Кабели за свещи-5 лв.бр.Датчик колянов вал- 10 лв.

                      Коментар


                        #12
                        Добавям и бензинова помпа с кошницата( едения щуцер е лепен )-30 лв.

                        Коментар


                          #13
                          Колега , интересува ме предната броня с халогените ли е. ако може цените поотделно и по-точни снимки на състоянието им.

                          Коментар


                            #14
                            не ми отговори колега имаш ли бронята ? интересува ме и имаш ли конзола м/у предните седалки (тази дългата), на вратите (на корите долу )пластмасите които са с говорителите ?

                            Коментар


                              #15
                              търся планката за вратата на багажника (тая джаджа дето дава контакт за задните чистачки и т.н) - частта, която е захваната към купето ми трябва - имаш ли я и дали става за пунтото от подписа ми?
                              Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                              Коментар

                              Working...
                              X