Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как шофират жените......

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как шофират жените......

    www.ezprezzo.com/crazypics/female_drivers.html
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    Хахахах тази с моторчето как си е сложила каската, леле насълзиха ми се очите, а колегите си мислят, че ми има нещо..

    Коментар


      #3
      Алеле мале :D Никак не им е лесно на каките :D :D
      Fiat Bravo 1.6 16V

      Коментар


        #4
        :D На мен най ми хареса BMW-то с пистолета от колонката :D
        ex : Bravo 1.6 16v 103hp
        now : Marea HLX 2.4 JTD

        Коментар


          #5
          Затъванията на колите са страшни въпреки изминатите километри off road никога не съм закъсвал така!
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар


            #6
            Бива,но историята познава и много по-тежки случаи:капаци от шахти в багажника,със скоби за наказателно блокиране до в къщи.........И повярваите не винаги ви е до смях , а за плач няма сили.

            Коментар


              #7
              Хехе наистина има някои снимки дето са уникални!Например тая лелка дето беше курдисала колата м/у кея и корабчето как го е направила...само тя си знае!Или тая дето беше качила джипа на желязото до бензиноколонката...
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                #8
                Оооо аз съм виждал подобно нещо наживо - веднъж с потрес наблюдавах как едно дребно девойче се опитваше да паркира един огромен джип (Ланд кръзър мисля беше) и го покатери на едни бетонни саксии от тия, с които често блокират улиците. Картинката беше уникална защото мадамата беше наистина дребна и едва се виждаше над волана на колата

                Коментар


                  #9
                  WOW,а аз си мислех,че съм виждал жените как карат горкия таурег и не само бмв-та мерцедеси и всякакви превозни средства

                  Коментар


                    #10
                    Леле не е истина супер снимки!Имаше едно момиче в София което си знаеше, че не може да паркира на задна и когато му се налагаше просто спираше, излизаше от колата и молеше първия минувач да я паркира.

                    Коментар

                    Working...
                    X