Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Хроника на смъртта"

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Хроника на смъртта"

    Аз съм за махането и

    #3
    И АЗ съм за махането и ! прекалено сеирджийска е темата ,а трябва да имаме уважение към умрелите !и без това достатъчно ни се натрапва от медии и какво ли още не !
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #4
      не че ще помогне нещо тази тема

      Коментар


        #5
        Нека имаме уважение към мъртвите. Тази тема не е направена за да се коментира с насмешка такава трагедия, каквато е човешката смърт. Нека тази тема ни накара да се замислим над това как шофираме и дали ако стане нещо наистина ще загубим само себе си. Нека си вземем поука от крайната равносметка без да класифицираме пострадалите като за главен критерий приемаме с каква кола са били. Дали са били шофьори на голф,фиат или самолет няма значение. Нека всеки гласува по съвест , но за съжаление това е жестоката действителност и не може да останем безучастни защото тя е около нас.
        Fiat Bravo 1.6 16V

        Коментар


          #6
          Mitko написа:
          Идеята е дори да няма коментари.
          точно така
          Fiat Bravo 1.6 16V

          Коментар


            #7
            след като това е идеята защо ИМА коментари

            Коментар


              #8
              pugsy написа:
              след като това е идеята защо ИМА коментари
              От моя страна не е имало никога.
              Fiat Bravo 1.6 16V

              Коментар


                #9
                ....идеята за тази тема не е взаимствана от никъде, но в последствие се оказа че има такава подобна и в други форуми......да не говорим, че по посещаемост, отговори и брой теми, удари доста други буквално за два дни.........не виждам защо се противите срещу нея, при положение, че има интерес и посещаемост.....в края на краищата, колкото и да мига индикацията за нови теми там, всеки влиза за да чете, след като е "клипнал" на самата глава......

                Коментар


                  #10
                  Мисля си, че темата не трябва да се маха, дори и само един човек които е прочел нещо от тази секция, се замисли над някои неща темата би била полезна... Коментарите в тази тема обаче - според мен трябва да се забранят, ако ще да е само заради едната минута Поклон...

                  Коментар


                    #11
                    Аз също мисля ,че темата трябва да остане ,това е действителноста макар и да не ни харесва а относно коментарите ,уважение към пострадалите се проявява и без коментари нека всеки сам си прави изводи как да пази околните и себе си
                    Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
                    Brava 1.4 12V SX

                    Коментар


                      #12
                      Аз съм против махането на тези тема,защото тя е действителна и реално отразява случващото се по българските пътища.По скоро бих повдигнала въпроса да се промени самото и наименование. Формулировката на името звучи потресаващо.....

                      Коментар


                        #13
                        blondy_driver написа:
                        Формулировката на името звучи потресаващо.....
                        Нали това е целта......
                        Fiat Bravo 1.6 16V

                        Коментар


                          #14
                          Охоооооо, какво става тук. Аз въобще не съм видял тази дискусия. Какво ви пречи темата, страх ли ви е? Никой не осмива жертвите, просто се обръща внимание на грешката на водача и се поучаваш от тях. Нали знаете поговорката - "Умния се учи от грешките на другите, а глупавия - от своите собствени". Имаше веднъж нещо като опит за осмиване преди време, но той беше спрян така, че не виждам, защото трябва да се премахва тази тема.Ако няма коментари, ще стане една суха извадка от пресцентъра на МВР. Вие лично четете ли тези извадки?Идеята е да се обърне внимание на начина, по който се е случило нещастието. Ние не сме следователи да разследваме. Просто коментираме, за да може дадения колега, ако изпадне в такава ситуация, да се сети за изводите от коментарите. Освен това по този начин се надявам лично аз, да си заострите вниманието като пътувате и да си имате едно на ум. Това не е назидателна тема според мен, а е поучителна. Аз лично като карам се сещам за такива случки и се старая да предвидя действията на отсрещния.

                          Коментар


                            #15
                            doofiat написа:
                            Охоооооо, какво става тук. Аз въобще не съм видял тази дискусия. Какво ви пречи темата, страх ли ви е? Никой не осмива жертвите, просто се обръща внимание на грешката на водача и се поучаваш от тях. Нали знаете поговорката - "Умния се учи от грешките на другите, а глупавия - от своите собствени". Имаше веднъж нещо като опит за осмиване преди време, но той беше спрян така, че не виждам, защото трябва да се премахва тази тема.Ако няма коментари, ще стане една суха извадка от пресцентъра на МВР. Вие лично четете ли тези извадки?Идеята е да се обърне внимание на начина, по който се е случило нещастието. Ние не сме следователи да разследваме. Просто коментираме, за да може дадения колега, ако изпадне в такава ситуация, да се сети за изводите от коментарите. Освен това по този начин се надявам лично аз, да си заострите вниманието като пътувате и да си имате едно на ум. Това не е назидателна тема според мен, а е поучителна. Аз лично като карам се сещам за такива случки и се старая да предвидя действията на отсрещния.
                            Добри, абсолютно споделям мнението ти и ти благодаря за него!!!Бонев, какво уважение да имам към боклука който се е е НАШЛЬОКАЛ с ОСЕМ водки, качил се е на колата и се е размазал да не казвам като какво.Щото ако ти не си виждал, аз съм виждал такова пияно "ЦВЕТЕНЦЕ".Аре стегнете се малко, който не иска да не чете.Но силно се надявам,че рисковият контингент във форума ще си направи поне елементарни изводи!ПП..прав си цензуре, не трябва да обиждаме доброто животинче, в контекста !
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар

                            Working...
                            X