Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентът на "Фиат" е в България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Президентът на "Фиат" е в България

    Президентът на "Фиат" в момента е в България - заедно с делегацията на италианския президент. Ако знаехме по-рано, че ще идва, можеше да поискаме среща от името на клуба. Едва ли щеше да ни откаже. Нищо чудно дори да можеше да се уреди спонсорство. Тези авто-фен-клубове са супер реклама за всяка марка.
    Добри Божилов
    www.komentari.com

    #2
    Идеята е много добра - дали можем да намерим някакъв начин да се свържем с него - e-mail например?
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Предполагам, че програмата му вече е уговорена. Може би е възможно чрез администрацията на нашия президент или чрез местния представител на "Фиат". Но мисля, че няма време. Просто кой да ни каже, че ще идва...
      Добри Божилов
      www.komentari.com

      Коментар


        #4
        :D Аз имам официална покана за утрешната среща в Кемпински-Зографски,но няма да мога да присъствам!Срещата е от 9.00 до 12.00 ч. и ще се разглеждат нови варианти в търговските отношения м/у България и Италия.Там ще е цялата италианска делегация
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #5
          Ако ти не можеш, дай на някой вьзможноста да представи форума! МОНТЕДЗЕМОЛО не се среща под пьт и надпьт.

          Коментар


            #6
            damianoff написа:
            :D Аз имам официална покана за утрешната среща в Кемпински-Зографски,но няма да мога да присъствам!
            Да наистина ако има начин да я преодстъпиш ... на наякой колега оправящ се с езиците .... да каже нещо за нас ...
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              За участието трябваше да се потвърди до 11.05.2005.Те поканата иначе ми я пратиха още преди 2 седмици.Ако знаех,че шефа на ФИАТ ще е там,със сигурност бих потвърдил :D
              SKODA 105L '78
              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
              FIAT 126p '89
              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
              GRANDE PUNTO 1.2 '06

              Коментар

              Working...
              X