Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам всякакви части от фиат ритмо 1.5

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам всякакви части от фиат ритмо 1.5

    Добър ден, Имал съм още една много несериозна тема, във връзка с тази кола, сега пускам нова. Имам фиат ритмо 1.5 двигател бензин, интериора е напълно разкачен ако на някой му трябва предно табло, кори за вратите изобщо всякакви кори, седалки, мигачи, фарове, стопове, машинки за колани и каквото се сетите. Също така продавам и части от самата кола като карбуратор, филтри, делко, радиатор, перка и каквото се сетите... нека да пише на лично съобщение или да звънне на номер 0886 326 947 по всяко време на деня. Колата е в движение все още. Ето снимки на колата, и на всичките части. Изпращам по куриер до всяка точка на страната с опциите му.
    Прикачени файлове

    #2
    Изключително ниски цени..., хайде колеги ако Ви трябва нещо звъннете пишете на ЛС другата седмица колата излита за вторични 300 лева ми дават..., ако някой иска карбуратор, делко, филтри, джанти на фиат или нещо друго да казва и да не се притеснява, че направо ме е жал като знам как ще я защипе онзи паяк като дойде другата седмица......, частите от интериора остават при мен така че предно табло. Врата окомплектована - пакет всичко около 30 лв 4 броя Предно табло 20 - 30 лв Седалки 10 - 15 лева на бройка, супер удобни.... Казанче за чистачки 5 лв Стопове по 10 лева на бройка комплект Кора за покрива 5 лв Колонки извадени от колата 1 лв бройка Делко 15лв с коментар Карбуратор 25лв Машинки с предпазните колани 4 броя 20 лева Предна решетка заедно с 4 фара 50 лева Имам един малък и един голям фар допълнителни давам ги 15 лева и двата по отделно 10 лв Джанти 4 оригинални 80 лева с гумите зимни 100лв КОМЕНТАР Мигачи предни и странични два комплекта от ляво и отдясно 10 лв Вътрешно огледало за задно виждане с някаква функция огледалото да е леко нагоре и на долу... 15лв Странични огледала по 10 лв бройка Уплатнения ВСЯКАВИ 10 лева всичките ако на някой му трябват Волан 10 лева Антена подарък който пръв си купи нещо излагация да я продавамИ много други неща за които не мога да се сетя точно сега ... на снимките ако някой си хареса нещо да казва цена и да пращаме или да дойде да си я вземе ...

    Коментар

    Working...
    X