Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Браво и Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Браво и Мареа

    Пичове, нов съм във форума, но атакувам с обявите, щото нема закъде да се бави човек ПРОДАВАМ :Браво 1,6 16V, 103 коня. Дата на първа регистрация - 02.09.1997г. В BG е от около месец и половина. Километри - 114 800 (псилютну риални требе да са, щото бащата я носи и няма кой да пипа от Италия дотук). Цвят - светло син металик (онзи, със сивкавия оттенък). Екстри : Алуминиева джанта, стерео, халогени (при това работещи), спойлер на задното стъкло. НЯМА ABS, Airbag, clima. Чупещ волан може и да има, ако е серийно включен - нямам идея къде да погледна дали има. Машинката върви перфектно, даже бях писал във форума за това, че съм изненадан от динамиката. Най-важното - цената: искаме и 5200 BG лева. Колата е във Варна, ако някой изяви желание да я види - нека ми се обади на 0899/100937 или 0888/235470.Освен Бравото, в Италия е платена и една Мареа Уикенд. Километри не зная, но зная, че е тъмносин металик, двигател 1,6 16V, 103 коня. Машинката е 2000 година, има климатроник, 4 еърбега, ABS и всичко останало, което може да се набута в една Мареа Уикенд. Няма забележки. Цената е 4500 лева дотук, тоест митото не е включено. Мисля, че е идеална за такси. Ако някой се интересува, нека да драсне във форума. Колата така или иначе ще дойде в BG, така че никой не се ангажира с каквито и да е плащания, поръчки и какво ли още не.Това е, ще се радвам да има интерес. Парите трябва да се въртят, за да се натъпче България с "невероятните автомобили", наречени VW Golf и да останат малко ценителите на истинските спортни автомобили. Аз лично си мечтая за Alfa Romeo 147 GTA
    Fiat Bravo 1.6 16V 103 hp каталожни.
    0-100 = 9.2 сек. Ами като дойде турбото ?

    #2
    Ето снимка на Бравото, както и на спойлера.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.6 16V 103 hp каталожни.
    0-100 = 9.2 сек. Ами като дойде турбото ?

    Коментар


      #3
      pinifarina написа:
      аз във Вана на една автоморга видях заден спойлер за фит браво - колега ако искаш мога да ти дам телефон или да отида да го огледамМогат да ти го изпратят по куриерТози спойлер обаче който гледах е оригинален и стои доста по- добле от този на снимката /това е мое мнение/
      Ще ви помоля такива забележки на лични! Нека помогнем на човека да си продаде колата !Колегата написа че и спойлери и прагове и чистачки се продават в комплект с Браво! Ако имате върпоси не-свързани с обявата - на лични!Поздрави!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар

      Working...
      X