Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

автомагистрала "Тракия" край Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    автомагистрала "Тракия" край Пловдив

    Каруцар загина при пътен инцидент тази нощ на автомагистрала "Тракия" край Пловдив. Това съобщиха източници от Областна дирекция "Полиция", цитирани от БТА. Около 00.30 часа джип "Гранд Чероки", управляван от И.Г. /49 г./ от Бургас, блъснал несигнализирана каруца, движеща се в крайната лява лента за движение. От удара каруцарят, който е все още с неустановена самоличност, е починал на място. Ранени са водачът на джипа и спътничката му З.И. /34 г./, също от Бургас, които са настанени в болница в Пловдив. По първоначални данни на полицията причините за инцидента са движение с несъобразена скорост на автомобила и неправилно движение на каруцата по автомагистралата....мисля че този пост ще отвори стабилен дебат.....случвало ли ви се е да си оставяте гумите зад някоя каруца......

    #2
    Re: автомагистрала "Тракия" край Пловдив

    Логан написа:
    ............движеща се в крайната лява лента за движение. ......
    .....май са сбъркали нещо.....

    Коментар


      #3
      Каруца и магистрала тц тц тц

      Коментар


        #4
        все с несъобразена скорорс ццц,как са го решили тована мен ми се е случвало бая пъти да се натикна на някоя каруца с джагали или на някой тъпанар/ка кой/ято е на електормер в колата и не си е пуснал/а светлините

        Коментар


          #5
          Айде сега - несъобразена скорост!!! Глупости! Малко му е на каруцаря, че е умрял - трябвало е да се мъчи!С каруца на магистрала - нямам думи!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Поредното "каруцарско" безобразие!!!Преди две седмици край някакво пловдивско село щях да се очистя заради некакъв циганин, дето караше каруцата обкрачил осевана линия и не се дръпна ни на милиметър, а на мен ми се наложи да изляза на банкета за да не го блъсна челно. На такъв, хак да му е, че са го утрепали, ама да го беше нацелил Камаз, че никой друг да не пострада.А, да, и друг път ми се е случвало, не веднъж. Дори веднъж, бях малък и бяхме с един приятел и баща му. Циганина влъсна каруцата странично в спрялата кола и после тръгна на бой, че човека му бил виновен, щял да го сгази. Повтарям, ние бяхме спрели на банкета. Добре че бащата на моя приятел е малко луд, та като извади един кози крак, оня офейка веднага.
            Shit happens, sometimes...
            Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
            Marea 1.8 HLX - червена като аватара

            Коментар


              #7
              Каруците са изключително опасни. Особено по тъмно. Обикновено не си слагат никакви неща, отразяващи светлината. Ако караш на къси, когато го видиш, може да е късно. Имах случай на излизане от Велинград; там пътят е прав, с две ленти. Точно това стана - карах с около 60-70, в насрещното срещу мен имаше коли (или коли и бус), които минаха и ме заслепиха, след което видях, че се нося към каруцата, опитах да намаля, видях, че няма да стане, навлязох в насрещното с около 50 -60 сантиметра, защото наближаваха още коли, газ и минах на магия покрай коня. Как не натресох каруцата, как не се блъснах в насрещните - не знам и до сега. Явно Господ е бил решил друго за мен. Действах като автомат, а се уплаших чак след случката. Направо ако бях прав, а не седях в колата, щях да падна, така ми бяха омекнали колената. Да повторя : обикноено нямат никаква светлинка, нито някое котешко око, така че да ги видиш. За мен остана поуката да избягвам нощно каране. Сещам се един стар шофьорски лаф "шофьорът винаги е с единия крак в затвора, а с другия - в гроба". Р
              Тойота Приус

              Коментар

              Working...
              X