Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам акумулатор на 3 години

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам акумулатор на 3 години

    Днес си купих нов акумулатор Искра от необслужващите уж. По този начин ми остава свободен старият. Той е на 3 години. Не знам дали е експоатиран 3 години, но сега го замериха и се оказа, че е много добре. Аз съм много доволен от него. 12V 54 Ah . Цената му е 25 лева.

    #2
    20 лева

    Коментар


      #3
      Акумулатора си бачка много добре.

      Коментар


        #4
        Добре де, сега да го хвърля ли тоя акумулатор?

        Коментар


          #5
          doofiat написа:
          Добре де, сега да го хвърля ли тоя акумулатор?
          НЕ!! акомулатора е една малка екологична "бомба" съдържа киселина, олово. най-добре е да се поинтересуваш дали не ги изкупуват някъде.
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            Брей, все баровци сме в тоя форум, бе! Никой не ще старо! :D Между другото, като казваш че са го мерили и е ОК - какво по-точно: плътност на електролита, напрежение, пад на напрежението под товар...? И също: какво производство е?Хайдеее, сто въпроса за 20 лв! Човек пишман да стане, нали?
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #7
              Понеже ми трябват стари акумолатори (лея си олова за рибата от тях ) давам 10 лв двойно повече ако ще го рециклираш!Ако си съгласен ми пиши. Поздрави Жоро.

              Коментар


                #8
                Pecho, мерен е за напрежение с уреда, а иначе електролити работи не са. Но си работи. Не ме е оставял никога. Просто карам дизел и му трябва малко повече стартов ток. Ако искаш на консултацията на 01.10.2006 може да го нося да го видиш.Колега joro_pld, ако Pecho не го вземе ти го давам на теб

                Коментар


                  #9
                  ОК - не съм на зор, даже честно казано и не съм тръгнал да търся акумулатор (моят, с който взех колата, си бачка, ама не му знам биографията)... :D Но не пречи да го видя, пък ако изровя денсиметъра (така ли му се викаше), може да го замерим. Абе ако става (да не са му обратно клемите) може да го взема (направо ти се чудя защо си решил да се отъвреш от него на всяка цена - мазе нямаш ли?! ).
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #10
                    ......

                    Коментар


                      #11
                      pugsy написа:
                      продава ли се още
                      Да, продава се!

                      Коментар

                      Working...
                      X