Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам двигател 1.8 VDF на части от пунто мк2 ХГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам двигател 1.8 VDF на части от пунто мк2 ХГТ

    Здравейте,двигателя е в прилично състояние.За конкрентни части питайте на лични.Двигателя не е разглобен и е в Пловдив.Може и бартери стига да сме заинтересовани и двете страни.Отворен съм към предложения и ще чакам нуждаещите се да пишат Веселин0897983441

    #2


    Моля, за всички,които питат на ЛС, а и не само ,да питате за части свързани с двигателя,а не по окачване,купе или каквото се сетите.

    Коментар


      #3
      Здравейте,двигателя е в прилично състояние.За конкрентни части питайте на лични.Двигателя не е разглобен и е в Пловдив.Може и бартери стига да сме заинтересовани и двете страни.Отворен съм към предложения и ще чакам нуждаещите се да пишат SmileВеселин0897983441

      Коментар


        #4
        имам и електроника и части за скоростна кутия

        Коментар


          #5
          Двигателят е при мои приятели в сервиза им.При интерес за нещо питайте,аз се допитвам до тях понеже не съм наясно с цените на всичко.Ето някои неща,които вече съм обсъждал.Главата на мотора е основно правена преди да бъде свален двигателя.Сменени са водачи,нови гумички!В перфектно състояние е..цена по договаряне.Инжектори-90лвСмукателен вал с ванос-120Двата вала с ваноса-200Вариатор-80 (сменян ремонтен комплект преди 10 000км)Смукателен колетор с електронен дросел-170При интерес за други части питайте!

          Коментар


            #6
            Има наличен и компресор за климатика!Продадени алтернатор,обтяжна ролка на пистов ремък,капак на главата.

            Коментар


              #7
              Продадени: алтернатор,обтяжна ролка на пистов ремък, капак на главата.Изпускателен вал

              Коментар


                #8
                Всичко с 20лв надоло!сериозен коментар на всички цени

                Коментар


                  #9
                  Продавам двигател 1.8 VDF на части от Fiat Punto MK2 HGTостанали части от скоростна кутия,електроника,компресор на климатика

                  Коментар


                    #10
                    Останали са много части!моторът е добър,проблем в коляновият вал на аксиалниат лагер.Добри цени за пакетни покъпки!Почистена.Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      поздрави

                      здравей,търся маркучите за климатика,тези които са около компресора,имаш ли ги?

                      Коментар


                        #12
                        up

                        Коментар


                          #13
                          уп

                          Коментар


                            #14
                            up

                            Коментар


                              #15
                              уп

                              Коментар

                              Working...
                              X