Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шумахер прекратява кариерата в края на сезоня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шумахер прекратява кариерата в края на сезоня

    ...

    #2
    Дълбок поклон пред Шумахер - най-великия пилот за всички времена! Безкрайно съм му благодарен за положителните емоции през годините, независимо за кой тим караше! Формула 1 без него няма да е същата. Стискам палци за това, Хакинен да заеме мястото му за да продължи успехите на ФЕРАРИ!
    Брава 1.6 16V ELX
    Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

    Коментар


      #3
      Кими искаше да кажеш :D Много ще е интересна битката Маса-Кими
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Шумахер е велик! Гледах състезанието. Просто беше велико. Какво ще кажете за Кубица? Аз мисля, че той може и да стане следващия Шумахер.
        Вече нямам италянска машина

        Коментар


          #5
          sev написа:
          Кими искаше да кажеш :D Много ще е интересна битката Маса-Кими
          bright написа:
          Дълбок поклон пред Шумахер - най-великия пилот за всички времена! Безкрайно съм му благодарен за положителните емоции през годините, независимо за кой тим караше! Формула 1 без него няма да е същата. Стискам палци за това, Хакинен да заеме мястото му за да продължи успехите на ФЕРАРИ!
          ае.., май имало некви промени... шокирана съм! ... продължавайте да ме забавлявате! Пилоти: Мерцедес Макларън..: Пилоти * Брус Макларън (от 1966 до 1970) - 37 състезания, 1 победа * Дени Хълм (от 1968 до 1974) - 86 състезания, 6 победи * Дерек Бел (1969) - 1 състезание * Дан Гърни (1970) - 3 състезания * Андрея де Адамич (1970) - 10 състезания * Питер Гетин (от 1970 до 1971) - 14 състезания * Нани Гали (1970) - 1 състезание * Джаки Оливър (1971) - 3 състезания * Марк Донохю (1971) - 2 състезания * Дейвид Хобс (1971) - 1 състезание * Питер Ревсън (1972-1973) - 23 състезания, 2 победи * Браян Редман (1972) - 3 състезания * Джоди Шектър (1972-1973) - 6 състезания * Джаки Икс (1973) - 1 състезание * Емерсон Фитипалди (1974-1975) - 29 състезания, 7 победи, шампион през 1974 * Майк Хейлууд (1974) - 11 състезания * Джохен Маас (1974-1977) - 49 състезания, 1 победа * Джеймс Хънт (1976-197 - 49 състезания, 9 победи, шампион през 1976 * Жил Вилньов (1977) - 1 състезание * Бруно Джакомели (1977-197 - 6 състезания * Патрик Тамбе (1978-1979) - 30 състезания * Джон Уотсън (1979-1983, 1985) - 75 състезания, 4 победи * Ален Прост (1980, 1984-89) - 109 състезания, 30 победи, шампион през 1985, 1986, 1989 * Стефан Саут (1980) - 1 състезание * Андреа де Чезарис (1980-1981) - 17 състезания * Ники Лауда (1982-1985) - 61 състезания, 8 победи, шампион през 1984 * Кеке Росберг (1986) - 16 състезания * Стефан Йохансон (1987) - 16 състезания * Аертон Сена (1988-1993) - 96 състезания, 35 победи, шампион през 1988, 1990, 1991 * Герхард Бергер (1990-1992) - 48 състезания, 3 победи * Майкъл Андрети (1993) - 13 състезания * Мартин Брандъл (1994) - 16 състезания * Филип Елиът (1994) - 1 състезание * Найджъл Менсъл (1995) - 2 състезания * Марк Блундел (1995) - 15 състезания * Ян Магнусен (1995) - 1 състезание * Мика Хакинен (1993-2001) - 131 състезания, 20 победи, шампион през 1998, 1999 * Дейвид Култард (1996-2004) - 150 състезания, 12 победи * Алекс Вурц (2000-2005) - 1 състезание * Педро де ла Роса (2003+) - 1 състезание * Кими Райконен (2002+) - 70 състезания, 9 победи * Хуан Пабло Монтоя (2005-2006) - 17 състезания, 3 победи Кво Ферари, кви 5 леа... ?!? справка: УИКИПЕДИЯ ... па и къде ли нЕ може да се провери..!! Мика вече не кара.., а караше за МЕрцедес.., Кими.. се състезава за Мерцедес..! - викам да викаа в резюме.., шот... пак ше ме хейт-вате.., така или иначе!
          FIAT PUNTO 6 SPEED
          FIAT MAREA 1.9 TD

          Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

          Коментар


            #6
            да ама не :D Кими догодина ще кара за Ферариза това ставаше въпрос
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              sev написа:
              да ама не :D Кими догодина ще кара за Ферариза това ставаше въпрос
              ми начи е..:
              polly_s написа:
              ае.., май имало некви промени... шокирана съм! ...
              ма па хич не ми се нрави таа концепция! Пфу! ... ма апострофа.. не е съвсем обоснован..! Офте мофте!
              FIAT PUNTO 6 SPEED
              FIAT MAREA 1.9 TD

              Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

              Коментар


                #8
                Дълго време Шуми ще остане в сърцата на фенове като нас. Дано да завали в някое от следващите състезания и да ги направи всички на опаки. Той е велик. Надявам се и като мениджър на Ферари да го видим и да се представи блестящо.

                Коментар


                  #9
                  Наистина може би най-добрия пилот за последните години. Най-упорития и амбициозен. Много са думите с които напълно може да се опише таланта му.Но това състезание Ферари се уляха... показа се колко е корумпирана и милата Формулка, за която се твърдеше, че няма такива неща.То бива бива, ама това бе прекалено. И с тия комисари - повечето от които италианци... направо се разочаровах!Не бива така: За едни всичко, за други нищо!Шапка му свалям на Алонсо за агресията... така трябва... не може да те цакат от всички страни и ти да се примиряваш!От това състезание Ферари не ми станаха любимци!...
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #10
                    Mazgarev написа:
                    Наистина може би най-добрия пилот за последните години. Най-упорития и амбициозен. Много са думите с които напълно може да се опише таланта му.Но това състезание Ферари се уляха... показа се колко е корумпирана и милата Формулка, за която се твърдеше, че няма такива неща.То бива бива, ама това бе прекалено. И с тия комисари - повечето от които италианци... направо се разочаровах!Не бива така: За едни всичко, за други нищо!Шапка му свалям на Алонсо за агресията... така трябва... не може да те цакат от всички страни и ти да се примиряваш!От това състезание Ферари не ми станаха любимци!...
                    Ама виж сега, Ферари също бяха доста ощетявани. Освен това Рено с тия амортисьори си караха цяла година, ама никой нищо не им каза. Сега те да ми говорят и да ми спорят за комисарите, просто да си гледат работата. Но и Жан Тод хубаво им го рекна тука http://www.btv.bg/sport/?magic=stories&story=18840 Просто сега се вижда колко слаби са Рено. Не умеят да губят. Гръмна им мотора веднъж и юрууууууууш ФИА е виновна,че ни гръмна. Дааааа те са виновни и че механика незави гайката в Унгария. Може ли такива глупости да плещят. Виж колко безпомощни са

                    Коментар


                      #11
                      doofiat написа:
                      Mazgarev написа:
                      Наистина може би най-добрия пилот за последните години. Най-упорития и амбициозен. Много са думите с които напълно може да се опише таланта му.Но това състезание Ферари се уляха... показа се колко е корумпирана и милата Формулка, за която се твърдеше, че няма такива неща.То бива бива, ама това бе прекалено. И с тия комисари - повечето от които италианци... направо се разочаровах!Не бива така: За едни всичко, за други нищо!Шапка му свалям на Алонсо за агресията... така трябва... не може да те цакат от всички страни и ти да се примиряваш!От това състезание Ферари не ми станаха любимци!...
                      Ама виж сега, Ферари също бяха доста ощетявани. Освен това Рено с тия амортисьори си караха цяла година, ама никой нищо не им каза. Сега те да ми говорят и да ми спорят за комисарите, просто да си гледат работата. Но и Жан Тод хубаво им го рекна тука http://www.btv.bg/sport/?magic=stories&story=18840 Просто сега се вижда колко слаби са Рено. Не умеят да губят. Гръмна им мотора веднъж и юрууууууууш ФИА е виновна,че ни гръмна. Дааааа те са виновни и че механика незави гайката в Унгария. Може ли такива глупости да плещят. Виж колко безпомощни са
                      сбогом на ВЕЛИКИЯ ШУМИ. как тези амортесьори половин година бяха легални и в един момент след оплакване от ферари станаха нелегални. до момента дори не ми е известно, какво са казали от FIA(T), дали са нарушили правилата или не. ако от рено не ги бяха махнали, шампионата щеше да е решен отдавна. освен това ако от FIA(T), не го бяха наказали да стартира последен нямаше да му гръмне мотора. http://www.sportal.bg/article/?Secti...n=8&ID=21786и това е от днес :D http://www.sportal.bg/article/?Section=8&ID=21896
                      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                      Коментар


                        #12
                        Колко много картинката от квалификациите напомня тази от Монако когато Шумахер умишлено или не спря на пистата по време на бързите обиколки и си отнесе наказанието. При Алонсо съвсем умишлено попрече на Маса да си направи обиколката.Чудя се като напусне Шумахер Ф1 кой ще им е виновен. Последните 5 години колко пъти кви ли не глупости се измислиха като правила само заради него и пак не му попречиха.Всички сме късметлии че гледахме един велик пилот. Рекордите му едва ли ще бъдат подобрени скоро.

                        Коментар


                          #13
                          stenli написа:
                          Колко много картинката от квалификациите напомня тази от Монако когато Шумахер умишлено или не спря на пистата по време на бързите обиколки и си отнесе наказанието. При Алонсо съвсем умишлено попрече на Маса да си направи обиколката.Чудя се като напусне Шумахер Ф1 кой ще им е виновен. Последните 5 години колко пъти кви ли не глупости се измислиха като правила само заради него и пак не му попречиха.Всички сме късметлии че гледахме един велик пилот. Рекордите му едва ли ще бъдат подобрени скоро.
                          рекордите на шуми са едва ли не вечни, но лошото е, че истинските фенове на Ф1 никога няма да го уважават и признават като сена и прост, защото те бяха джентълмени на трасето, а той най - големия подлец. след "индианаполис" FIA (T) направи всичко възможно да подреже крилата на рено и да изпрати шуми като шампион.прочети това и ще разбереш колко го е забавил в действителностhttp://www.sportal.bg/article/?Section=8&ID=21760
                          UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                          Коментар


                            #14
                            everton написа:
                            рекордите на шуми са едва ли не вечни, но лошото е, че истинските фенове на Ф1 никога няма да го уважават и признават като сена и прост, защото те бяха джентълмени на трасето, а той най - големия подлец.
                            Да ме прощават феновете му, но никога не съм го харесвал.......за мен "everton" е прав.....от малък живея с формулите, бил съм и на Хунгароринг преди време....бих могъл да кажа че съм заклет фен, но.......преди смъртта на Сена, Шумахер ми правеше много добро впечатление....нахаканото амбицирано младоче, което имаше самочувствието да се натрапва и да атакува големите...........но повратната точка дойде точно в деня на смъртта на Сена......тогава Шумахер стана пръв, Алези беше втори, третия не помня............Сена още бе в реанимация полужив....и всички в шок........Алези плачеше, всички гледаха тъжно...и умно......уплашено...предният ден бе загинал и Ратценбергер....това, което ми направи впечатление бе факта, че Шумахер подскачаше като маймуна на "трона" си.....ухилен до уши...щастлив.............не можех да повярвам как може след като толкова велик пилот лежи в реанимация след тежка катастрофа...всички уплашени, стреснати....ти да демонстрираш по този начин задоволството си от първата си победа..............не можех да му го простя...от тогава за мен той беше олицетворение на простащината, некоректността и непочтеноста...........макар че му признавам едно.....велик пилот е.....и смятам че точно горепосочените му качества го направиха такъв.....Извинявам се на всички негови фенове тук, но.....изказах мнението си......

                            Коментар


                              #15
                              Само една се чудя ако един ден Ферари се отеглят от Ф1 кой ще е виновен на другите отбори като не им вървят колите може би пак ФИА или Шумахер или Жан Тод или Фиат защото пистите сигурно са направени само за Ферари. Както са казали хората на калпавия пилот и облаците му пречат.

                              Коментар

                              Working...
                              X