Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да сформираме автоколона към Дубровник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да сформираме автоколона към Дубровник

    Уважаеми Колеги , има ли желаещи да се отправят към Дубровник , Хърватска ?Маршрут 1 : Сърбия - Черна Гора - Хърватска .Маршрут 2 : Сърбия - Босна и Херцеговина - Хърватска .Ние ( 4 човека с един автомобил ) потегляме на 10 или 11 август натам.Пълнолетните граждани могат да пътуват само с лични карти .Очаквам обаждания .Мерси !
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    #2
    Трябваше малко по-рано да пишеш! Вече съм планувал друго ,че и резервция имам!

    Коментар


      #3
      Да сформираме автоколона към Дубровник

      VIT написа:
      Трябваше малко по-рано да пишеш! Вече съм планувал друго ,че и резервция имам!
      Oooххх....бях възпрепятстван от доста други фактори...
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #4
        Re: Да сформираме автоколона към Дубровник

        Румен_Хинчев написа:
        VIT написа:
        Трябваше малко по-рано да пишеш! Вече съм планувал друго ,че и резервция имам!
        Oooххх....бях възпрепятстван от доста други фактори...
        Защото ,ако беше написал по-рано ,почити на 100% идвах! За чужбина все няма меракли за пътуваме,а сам не ми се ходи ,не че не съм де!

        Коментар


          #5
          Ако позволиш да споделя впечатления - ходих миналата година с кола.На отиване през Сърбия, Босна, Хърватска, на връщане Черна Гора, Албания, Македония.Откровенно казано не бих повторил. Много завои, много урви, много паметници покрай пътя. Живописно е, но усещането че си отишъл в най затънтения край на България ама преди много години. Дано да сте за повече дни че иначе ще се утрепете от път.За самия Дубровник - да, хубаво място - предимно стария град (имах усещане за Венеция), и с лифта от стария град се качете на хълма (има интересен музей с филми от войната). Ще усетите колко скоро е било. За Дубровник се подгответе за сериозно ценообразуване! Дори местните се оплакваха от цените.Ако отида втори път определено ще е или със самолет или по дългия маршрут Сърбия, Хърватска (заобикаляйки другите държави).Успех!
          F31 BMW 320d

          Коментар


            #6
            Да сформираме автоколона към Дубровник

            Тurbodieselcomby написа:
            Ходих миналата година с кола.На отиване през Сърбия, Босна, Хърватска, на връщане Черна Гора, Албания, Македония.Откровенно казано не бих повторил. Много завои, много урви, много паметници покрай пътя. Живописно е, но усещането че си отишъл в най затънтения край на България ама преди много години. Дано да сте за повече дни че иначе ще се утрепете от път.За самия Дубровник - да, хубаво място - предимно стария град (имах усещане за Венеция), и с лифта от стария град се качете на хълма (има интересен музей с филми от войната). Ще усетите колко скоро е било. За Дубровник се подгответе за сериозно ценообразуване! Дори местните се оплакваха от цените.Ако отида втори път определено ще е или със самолет или по дългия маршрут Сърбия, Хърватска (заобикаляйки другите държави).Успех!
            Благодаря за всички съвети ! Идеята ми да отида до Адриатическо море се заключава в това да видя свят.Не мога да почивам на морският бряг печейки се на плажа .Два или три часа - да , но за повече - йок.
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #7
              Румбурак, ако знаеш как ми се идва с вас.Обаче ще се въздържа този път.

              Коментар


                #8
                Да сформираме автоколона към Дубровник

                Immortal написа:
                Румбурак, ако знаеш как ми се идва с вас.Обаче ще се въздържа този път.
                FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                Коментар


                  #9
                  Свят определено ще видиш! На возещите се на задната седалка може и да не им хареса по завойте.Района определено е много живописен.
                  F31 BMW 320d

                  Коментар


                    #10
                    Да сформираме автоколона към Дубровник

                    Тurbodieselcomby написа:
                    Свят определено ще видиш! На возещите се на задната седалка може и да не им хареса по завойте.Района определено е много живописен.
                    Ще въведем ротация по седалките А как стои въпросът с наличието на газстанции за ,, Пропан-Бутан ’’ в Сърбия , Черна Гора и Хърватска ?
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар


                      #11
                      Да сформираме автоколона към Дубровник

                      Автоколоната ( 1 автомобил ) се4 завърна .Изминати 3100 км.Проблеми по граници - само в БГ .На едно влизане в Босна единствено ми искаха зелена карта....
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар

                      Working...
                      X