Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

само регистрирани

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    само регистрирани

    мнението е променено от потребителя,поради несъгласие с политиката на форума

    #2
    И на мен ми се стори така, но реших да не развалям добрият тон на форума, като му отговарямКакто и да е, подкрепям hf hpe...
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      ами то този раздел нали е затова- да си споделяме мнениа за сервизи и магазини. пък ако някой се опитва да пише неверни работи... значи имаме проблем.
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        ами то този раздел нали е затова- да си споделяме мнениа за сервизи и магазини. пък ако някой се опитва да пише неверни работи... значи имаме проблем.
        Правилно беше повдигнат въпроса, проблема е коригиран своевременно. charlie, може би просто не си видял поста, който беше чиста проба реклама. Мнения от клиенти е едно, а от собственици или обвързани по различни интереси друго.

        Коментар


          #5
          свестните услуги се срещат толкова рядко и трудно, че като попадна на такива, аз също се оливам със суперлативи - нали трябва по някъкъв начин да поощряваме свестните хора и фирми, които си вършат работата, НО ако става въпрос /както изглежда е/ за реклама на собствен биснес от лица свързани с него, съм абсолютно съгласен, че не трябва да се допускат на сайта...
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар

          Working...
          X