Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Таксиметровитe шофьори и "приносът" им за ПТП

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Таксиметровитe шофьори и "приносът" им за ПТП

    Днес реших да изляза с приятели да пием по бира и както винаги заключих колата в гаража и хванах такси , идята добра но тези таксиметрови шофьори не са хора ! Освен че караше с 110 на бул. 6ти септември тоя изверг за малко да помете майка с дете ! добре че жената гледаше и спря навреме ..само 200-300 м по късно таксито в което се движа засича една от колите на каменица при което се чуват невероятни спирачки клаксони и т.н. ....не се стърпях и му направих забележка ..той На висок тон ми каза да не му се бъркам и съответно казах да спре колата след което му метнах 2 лв слязох ...не за първи път тези таксита ме вбесят. защо няма контрол по пътищата? отнемат животи !


    Fiat Punto 96' ..the best caR!

    #2
    Вчера сутринта (човек ще рече, че през уикенда би било по-спокойно) двама се опитаха да ме нацелят - един челно изпреварваше камион в завой, един пък отзад на червен светофар - ако не бях мръднал малко напред си ме удряше тъпака.
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      Според мен маршрутките в София са по-зле и от такситата. Всяка сутрин виждам все възможни простотии от тяхна страна - тръгнал той нашия от крайна дясна лента да прави завой наляво (лентите са три). Това става на Горнабански и Цар Борис, където движението сутрин е ужасно. Или друга случка, на Петте кюшета маршрутка идваща от бул.Прага се нарежда в лента за направо. Светва зелено тръгва да завива надясно по Васил Левски и върви успоредно с колите от лентата за надясно и същия момент някой вдига ръка, за да се качи на маршрутката и тя сече пътя на всички, спира точно завоя, блокира движението и след това съвсем спокойно си продължава пътя.

      Коментар

      Working...
      X