Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как е пътя Триград-Смолян

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как е пътя Триград-Смолян

    Здравейте колеги намирам се в Триград и ми трябва информация за южния път от триград към смолян,вече минах през широка лъка там е добре,но сега смятам да мина отдолу,ако някой има инфо или е минавал ще съм му благодарен ако сподели
    Fiat Coupe 1.8 16V
    Fabbrica Italiana Automobili Torino

    #2
    Re: Как е пътя Триград-Смолян

    Vasil82 написа:
    Здравейте колеги намирам се в Триград и ми трябва информация за южния път от триград към смолян,вече минах през широка лъка там е добре,но сега смятам да мина отдолу,ако някой има инфо или е минавал ще съм му благодарен ако сподели
    Аз съм от този регион, но не те разбрах по кой път отдолу искаш да минеш? По принцип най-близкия път от Триград до Смолян е през Широка лъка - Стойките - Смолян. /през Пампорово е малко по-дълъг, но е по-хубав, с по-малко дупки/
    Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

    FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

    Коментар


      #3
      ами на картата излиза и още един който се води южен около 45 км е и не минава през широка лъка
      Fiat Coupe 1.8 16V
      Fabbrica Italiana Automobili Torino

      Коментар


        #4
        Vasil82 написа:
        ами на картата излиза и още един който се води южен около 45 км е и не минава през широка лъка
        Да, сега като погледнах картата, се сетих за кой път говориш - през едно съседно село до Триград, а именно -> Гъоврен - Мугла - СмолянКолега, това не е път, това е меко казано оф-роуд. Именно това е причината да не се сетих първоначално че него имаш в предвид - защото никога не съм минавал по него, въобще го нямам за път. По него минават от няма и как единствено зареждащите храна за с. Мугла. Не прави тази грешка! Съветвам те да си минеш пак през Тешел - Грохотно - Настан - Широка лъка - Стойките, и когато стигнеш в Стойките, ще видиш едно Т-образно кръстовище. Надясно е директно до Смолян, но пътят е много разбит. Карай направо, посока Пампорово, и след като стигнеш в Пампорово - посока Смолян. По-дълъг е с няколко км, но е много по-хубав.
        Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

        FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

        Коментар


          #5
          да колега разбрах че този път е мн зле.мерси много все пак за инфото ще мина пак през широка лъка.а към кърджали знаеш ли как е пътя по-точно за вкаменената сватба и каменните гъби и дали е близко към пътя
          Fiat Coupe 1.8 16V
          Fabbrica Italiana Automobili Torino

          Коментар


            #6
            Vasil82 написа:
            да колега разбрах че този път е мн зле.мерси много все пак за инфото ще мина пак през широка лъка.а към кърджали знаеш ли как е пътя по-точно за вкаменената сватба и каменните гъби и дали е близко към пътя
            чак сега имах възможност да вляза във форума, но предполагам даже вече си се прибрал но и без това нямаше да мога да ти отговоря на тези въпроси, не ми е много познат пътят към кърджали :D безаварийно на всички
            Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

            FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

            Коментар

            Working...
            X