Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дискови накладки Permafuse за Мареа 1,9 ТД 100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дискови накладки Permafuse за Мареа 1,9 ТД 100

    Ето и две снимки на кутията от накладките добри са от към спиране наистина.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Днес и аз си купих такива. Може да се намерят и под 44 лева.

    Коментар


      #3
      Къде ??

      Коментар


        #4
        Не съм очаквал накладки на такава цена да спират толкова добре. Просто перфектни. Това се казва спирачка. Дори и да се сменят често си струват парите. Освен това, ако направите проста сметка, ще установите,че цената им е съвсем нормална, дори и да се сменят за два пъти по-малък период от време в сравнение с Други маркови накладки.Препоръчвам ги на всеки. Минах над 2000 км с тях тези две седмици и съм много доволен.

        Коментар


          #5
          Имам 2 въпроса:1. Стават ли тези накладки за Браво 1.9 JTD?2. Къде се продават? И на мен ми дойде време за смяна, защото на наклон ми пристъргва нещо в краката...
          Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
          www.fiat-bg.org/forum

          Коментар


            #6
            Стават на всички мотори които ги пише на кутията без значение от купето.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Аз ги взех от Стамболийски за 38. Перфектни са!
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                А задни Пермафюз има ли? Колко струват? Не съм гледал задните, но предните ги смених както съм писал по-горе и сега чувам пак присвирване, но този път определено е отзад.

                Коментар


                  #9
                  doofiat написа:
                  А задни Пермафюз има ли? Колко струват? Не съм гледал задните, но предните ги смених както съм писал по-горе и сега чувам пак присвирване, но този път определено е отзад.
                  Ами като няма кой да ми отговори си отговарям сам - задни Пермафюз за Брава TD 100 са 32 лева.

                  Коментар


                    #10
                    а дискове какви да търся че аз и дисковете трябва да сменям

                    Коментар


                      #11
                      gdd55 написа:
                      а дискове какви да търся че аз и дисковете трябва да сменям
                      Здравей, колега,Моя съвет е да звъннех или да пратиш л.с. на hit-ko. Иначе погледни за марки дискове и на търсачка в Глугъл или тия линкове:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...F1%EA%EE%E2%E5http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...F1%EA%EE%E2%E5www.kanex.bg

                      Коментар


                        #12
                        Тия Пермафюз много ковът. Супер бързо спира колата. Горещо ги препоръчвам. В сравнение с предишните ми накладки тия просто са като на Шуми Ферарито

                        Коментар


                          #13
                          Перфектни са скоро ще ги проверя да констатирам колко износване имат на определен пробег.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Аз си купих също Permafuse задни накладки за 35лв от магазина на T&N Car. За сега няма проблеми. :D
                            Fiat Bravo SX 1.6 16V

                            Коментар


                              #15
                              Честито няма и да имаш проблеми с тези накладки.Много добри са наистина.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X