Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обобщение- къде да ми прегледат колата преди покупка???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обобщение- къде да ми прегледат колата преди покупка???

    Здравейте. Радостен съм, че ми предстои покупка на Фиат Браво (към него съм се насочил), обаче съм от Плевен, колата ще се купува най вероятно от горубляне.... и въпреки предварителния оглед, мисля да закарам избранникът някъде където да ми кажат за какво иде реч.... Четох из форума, но още пове4е се обърках Та бих ви бил мн. благодарен ако ми помогнете със съвет (също и за Фиатите на горубляне) къде да закарам колата , ПРОСТО ЗА ПРЕГЛЕД и диагностика преди да я купя? Мисля че това ще е в помощ и на други бъдещи Фиат-фенове ПОЗДРАВИ!
    Турбо..... Фиат Турбо.....


    http://img146.imageshack.us/img146/3713/podpisfiat.jpg

    #2
    Ванто ти е близо :D
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      Re: Обобщение- къде да ми прегледат колата преди покупка???

      Ванто Трейд - много е близко до Горубляне в посока околовръстното, пресича се и на 20-30 метра се намира сервиза - точно срещу бензиностанцията на ОМВ (потърси в Google по ключова дума "Вантотрейд" и ще се появи сайта на сервиза, тел номера и т.н.). Друг вариант е например DKV сервиз за първоначален преглед.Изключително е важно да имаш доверен човек с теб, който да държи под око джамбазина: срещу 20лв до 50лв от страна на продавача почти всеки "майстор" ще се закълне, че колата е в перфектно състояние и вероятно от това най-много трябва да се пазиш и притесняваш!Нека колегите да кажат, но до колкото знам когато кажеш, че си за оглед на автомобил за покупка в някой сервизи недопускат продавача вътре, но дори и тогава бъди на щрек
      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

      Коментар


        #4
        Във Ванто не е така, лично съм присъствал на такъв оглед.И продавача, и купувача бяха там, един до друг.Но е добре човека да се обади за да запази час
        N.Y. State of Mind

        Коментар

        Working...
        X