Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT- BG - ФОРУМ и вьздействието му в/у всеки от нас ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT- BG - ФОРУМ и вьздействието му в/у всеки от нас ???

    Как ни вьздейства този форум и променя ли ни той ? Интелигентния тон , който се поддьржа в момента/различаващ се от доста себеподобни/, ще го задьрзим ли дьлго???

    #2
    Аз мисля, че форума ни е на много добро ниво, отношението помежду ни също. Това до голяма степен се дължи според мен на самите членове, както и на екипа администратори. Сега е момента да кажа своето Благодаря на Митко, Марио БГ и другите за приятния форум! Аз съм сигурен, че общуването с такива членове на клуба ще бъде приятно и занапред!

    Коментар


      #3
      Всичко до тук е чудесно но и когато си сложим стикерите по колите и се срещнем по пътищата то срещата ни на живо също ще е голяма тръпка.Друго си е като видиш спряла наблизо кола с стикер на форума и знаеш че това е един от нас във форума и си разменим по някой лаф.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #4
        Аз лично много се радвам от съществуването на този форум и най-вече от колегиалния и приятелски дух който цари тук. Преди да се появи този форум четях в Дир.бг но там беше тотално различно - по-стихиино и неорганизирано. Мился че всички дължим поне по една на админите и изобщо на хората които го правят възможен (ей - 300 души по бира - момчета лекоооооо......)
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          И на мен ми стана навик да го посещавам поне по 4-5 пъти на ден Успех - и все така да продължава да се развива!
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Форума наистина е страхотен ,много се радвам ,че го има FORZA FIAT FORZA FERRARI FORZA SCHUMAHER A междо другото кога ще са готови стикерите?
            FIAT TIPO 1,6

            Коментар


              #7
              През месец Февруари разбрах за форума, СУПЕР е. Тук поне има много хора, като ти има нещо на калата - Консултации. Има доста полезни неща...Сега след 2-3 месеца като стане готов и отделният форум на Темпра, пак мисля да си остана активен потребител и тук, защото свикнах вече...
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

              КУПУВАМ: Теглич за Темпра
              КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
              КУПУВАМ: Спортен волан

              http://www.tempra-clube.hit.bg
              http://www.tempras.myfreebb.com

              Коментар


                #8
                Хубаво е наистина форумчето. И аз доста време прекарвам в него. Доста полезни неща се пишат и забавни също. Браво на всички!!!
                FIAT BRAVO 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  За форума знам от няколко дена, но съм много доволен, че го открих. Благодаря на Google Жалко, че не знаех за съществуването му преди да си взема колата - щех да сваля 400-500 лева от цената от забележки - но здраве да е.За мен форума е много полезен, най-вече в областта на консултацийте по поддръжката и поправката на возилата, защото в това отношение съм пълен лаик Благодаря на всички админи и колеги! Нека продължим да си помагаме кой с каквото може.И аз нямам търпение да си залепя стикерчето на задното стъкло (или където вече сте решили да бъде залепено) Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

                  Коментар


                    #10
                    Знаете ли как ми липсва през изминалия месец този форум ?!?!?!Имам проблем с админа на службата ни и ми е затворил достъпа до форума, а се местих от Сливен в Ямбол и все още нямам нет в къщи...Това е единствения форум, в който се поддържа човешки тон. Изумявал съм приятели с бързината, с която се откликва на някой проблем.Давайте да даваме все така!

                    Коментар


                      #11
                      Мисля че форумът е много полезен за всеки от нас, и трябва да продължаваме така в същия дух да го доразвиваме, за да ни помага занапред... :D
                      LANCIA Y 1.2 16v 86HP
                      176B9.000
                      ALFA ROMEO 156 2.0 T.S. 155HP
                      AR32301

                      Коментар


                        #12
                        за въздвйствието на форума

                        Научих много полезни неща от този форум. Надявам се и аз да съм допринесъл малко за развитието му.Междувременно имам идея - в "Консултации" темите вече станаха ужасно много и трудно се ориентирам. Дали не е добре да се разделят по модели - Уно, Панда, Типо, Темпра ... , а вътре на "Електрически", Горивна система", "Електроника" ......
                        минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                        Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                        Коментар


                          #13
                          Re: за въздвйствието на форума

                          peter написа:
                          Междувременно имам идея - в "Консултации" темите вече станаха ужасно много и трудно се ориентирам. Дали не е добре да се разделят по модели - Уно, Панда, Типо, Темпра ... , а вътре на "Електрически", Горивна система", "Електроника" ......
                          Или Уно/Панда, Типо/Темпра, Брово/Брава/Марея и т.н. За други подфоруми "Електрически", Горивна система", "Електроника" според мен няма смисъл. Поне така като си собственик на определен модел ще е много по-лесно да се ориентираш. Подкрепям идеята, но дали админите ще направят нещо

                          Коментар


                            #14
                            Не

                            Коментар


                              #15
                              I az se kefia mnogo na vashia forum redovno go poseshtavam no ne pisha mnogo zashtoto niamam kirilica i mi e neudobno da pisha na latinica.Sorry za poreden put za latinicataИ аз се кефя много на вашия форум редовно го посещавам но не пиша много защото нямам кирилица и ми е неудобно да пиша на латиница.Sorry за пореден път за латиницата
                              Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
                              Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
                              Ventura garage

                              Коментар

                              Working...
                              X