Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАКВО Е FIAT-BG ФОРУМ ЗА МЕН ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАКВО Е FIAT-BG ФОРУМ ЗА МЕН ?

    За мен форума , честно казано е вече моето второ семейство! Едва ли е силно казано , след като , ако вечер не го отворя - нещо ми липсва!Ще се радвам ако прочета и други споделени мнения!

    #2
    Така се чувствам и аз, hit-ko, стартовата ми страница от доста време е променена на www.fiat-bg.org/forum !!!!! Определено можем да сме горди с форума!

    Коментар


      #3
      И в Ловеч е така ! Първо се почва от форума а после другото
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #4
        Не знам за другите, на мен ми е вече като болест :D Следя форума още от откриването му. Като включа компа първо почвам от www.fiat-bg.org/forum (е не ми е на home page щот и други ползват компа). Отделно, друга тема е колко много неща съм научил тук, такива които няма къде да се прочетат. Понеже следя и други форуми, много ме радва като гледам че при нас отношенията са много колегиални и няма безсмислени и заядливи постове, както е при някои други марки (няма да казвам кои за да не се засегне някой). Просто в този форум е удоволствие да постваш и привилегия да членуваш.
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #5
          Прекрасна тема приятели!!! :D :P :D Откакто узнах за форума всеки ден съм в него наистина е като магнит, болест, краста, но си е красота ! А пък и толкова сродни души Двадесетина дена бях така да се каже "у гората" и нямах достъп до нета - поболях се направо без форума. Освен това къде на друго място да си кажеш болката и да намериш решение на проблема освен тук.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Mitko написа:
            Идеята за форума ми дойде спонтанно, като всичко тръгна от плащането на името fiat-bg.orgБях воден от много ентусиазъм и форума много значеше за мен. От този ентусиазъм вече почти нищо не остана, а хората които задвижихме форума и с активността си го развихме нито пишат, нито идват на срещите ни. Съвсем скоро и аз ще се присъединя към тези хора.
            Що така бе Мите. Недей с такива приказки.Чесно казано и аз леко поразредих в послено време писането си във форума, ама всяка сутрин като пална компа към 8:35 влизам да видя кво става, после следобед пак към 17:00 преди да си тръгна от работа.Ама поне чета...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              искам да ви кажа, че форума е супер страшно се кефа на него и хората който участват в него.Научих толкова нови неща като зачета до 4.00h. часа сутринта.
              ФИАТ ПУНТО 1 1.2/75

              Коментар


                #8
                сутрин - кафе + преглед на форумаобяд - шкембе + бира + накой друг коментар или съвет във форума разбира севечер - ракийка + салатка + гневен коментар на поредния ушев спрял ме за мръсен номер...каде ако не във форума форума е вече част то всеки от нас колеги убеден съм в това
                Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                Коментар


                  #9
                  Mitko написа:
                  Идеята за форума ми дойде спонтанно, като всичко тръгна от плащането на името fiat-bg.orgБях воден от много ентусиазъм и форума много значеше за мен. От този ентусиазъм вече почти нищо не остана, а хората които задвижихме форума и с активността си го развихме нито пишат, нито идват на срещите ни. Съвсем скоро и аз ще се присъединя към тези хора.
                  Защо в минало време, Митко? Направо ме плашиш...Много ми липсваше форума, когато нямах интернет у нас (известно време след преместването ми от Сливен в Ямбол)... А на работа така и не се разбра защо нямам достъп до фиат-бг.ком и другите хоствани от Митко страници... отваря се само бяла страница и ми пише DONE отдолу...понякога влизам във форума да потърся нещо, което ме интересува за колата, а понякога просто да си почеша "езика" в "общи приказки". Защото тук са най-интелигентните и толерантни форумджии в БГ-интернет пространството.P.S. Сега видях че Митко е пуснал този пост доста отдавна... олекна ми!

                  Коментар


                    #10
                    форума

                    Форума е нещо задължително .Дори жената вече пита. /Какво става във Форума?/ Аз имам и Ситроен ZX но в техния хорум не съм никак редовен.Тук е място за много неща .Поне сега е така .
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Е....и аз не бих могъл да скрия че този форум или по скоро общност значи много за мен.....да не говорим че съм един от малкото, останали от старата генерация....преживях много покрай всичко това...и положително и отрицателно....тук намерих страхотни приятели, но и най-големите си врагове.../не ме питайте, не ми се говори/....но знам едно, че дори и не като собственик на ФИАТ, аз пак съм тук.....и колкото и пъти да съм си тръгвал, винаги съм се връщал.......за радост на много хора и за съжаление на все по-малко........По срещи и мероприятия не идвам не от липса на желание, а от прекалената ми заангажираност последно време....иначе много хора ми липсват...много.......надявам се и аз да липсвам на някого..... И ако съжалявам за нещо, то е само за едно.......всъщност ще цитирам финала на една моя любима песен:".....Много скороЕ може би и онзи страшен ден, Когато смърт очите ще затвори. Ще върнеш ли, дали ще върнеш пакЗагубеното, вече пропиляно?!На карта ще залагаш, светъл брягЩе търсиш, но във тебе като ранаЩе пари мисълта, че две нещаНе можеш никога да си възвърнеш: Живота да избавиш от смъртта И времето назад да върнеш! "Pink Floyd - "Time" from album "The Dark Syde Of The Moon"Ако това червеното и болтнатото не беше една проста житейска истина, много хора щяха да са все още тук, но.....гледаме напред, нали.....

                      Коментар


                        #12
                        За мен е ежедневие. И е адски обяснимо-единствения форум с интелигентни хора.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Бих искал да споделя личното си мнение: В момент, когато купих кола и имах доста проблеми с нея, много от колегите тук помагаха с мнения и отговори на въпросите ми - нещо наистина ценно. Може би сега е момента да им благодаря! Естествено се чувствам задължен ако някой изпадне в моята ситуация - да помогна с познания добити от онова, което преживях. Като казвам задължен, то това сам съм си избрал като член на форума. Така разбирам аз нещата. Не съм пропускал да вляза, да почета и да отговоря ако считам, че няма да подведа човека. geshabeli, покрай един колега хвърлих око и във форума на Audi. Прав си! Доста интелигентни хора има в нашия форум! Е, станах свидетел на няколко "изцепки", но това си е в реда на нещата. Срещите са нещо хубаво. Разнообразие някакво, бягство от натовареното ежедневие, срещи с нови хора... Да но за момите и ергените ако това е по-лесно осъществимо, то за мен не е. Старая се да присъствам доколкото ми е възможно. Дано за в бъдеще остава повече свободно време! Успех на всички ви и се радвам че ви има!
                          Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                          Коментар


                            #14
                            Аз от съвсем скоро съм Фиат фенка (зарибиха ме приятеля ми и семейството му) и въпреки, че не съм активен участник в дискусиите, с голям интерес чета всичко, което се пише. Не разбирам много от коли, но следя и някои от техническите дискусии, тъй като определено може да се научи много от тях. Така че, всеки ден проверявам какво се случва ... има тръпка, определено Поздравления на организаторите, найстина интелигентен и полезен форум!

                            Коментар


                              #15
                              И аз съм така ... Още като се прибера - веднага сядам на компютъра и отварям форума ... Това е първия форум, в който влизам толкова редовно и заинтересовано ...

                              Коментар

                              Working...
                              X