Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илия Царски на драга на божурище

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Илия Царски на драга на божурище

    Пичове днеска на божура в клас С ще участва Илия Царски с интегралето Без нитро е и вчера давало някви времена... било реален претендент за първото място Айде всички на абажура :P Успех на Царски
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Добре представи колата,за сток турбина на 1.3 бара без нитро мисля че се представи добре
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      по-точно-за тези които не са ходили

      Коментар


        #4
        pugsy написа:
        по-точно-за тези които не са ходили
        Намачка бмв-то на али (с нитро),намачка октавията (с турбина и нитро),падна от сиерата (турбини и нитро) (с много малко падна) и от 997 турбо(също с малко)...Впрочем тая 997-ца и дават каталожни данни 11.8 на 400м а тя прави 11.6-7,съмнява ме тая кола,на божура винаги дават по слаби времена колите,а той дава по добри Собственика твърди,че няма чип,ама мене ме съмнява...Иначе ланчията беше.... просто нямам думи...яката работа Като за първо излизане на пистата мисля,че Царски се представи много добре.Евалата LANCIA POWER !
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Имаш ли да пуснеш някакви снимки на нервната ланча
          Fiat Bravo 1.6 16V

          Коментар


            #6
            boneff написа:
            Имаш ли да пуснеш някакви снимки на нервната ланча
            Заповядай http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1194386
            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

            Търси се..

            Коментар


              #7
              Аз се напъвах да търся филмчета или нещо. Стана ми интересно.Царски сигурно си е мислел че ще излезне и ще бие всичко живо.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Мерси за снимките и аз намерих една на която искамда забележите какво им пише на тениските Хората знаят на къде духа вятъра http://www.tuning.bg/img/news/140.jpg a това около което се въртят е двигателя на нервното интеграле
                Fiat Bravo 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  geshabeli написа:
                  Аз се напъвах да търся филмчета или нещо. Стана ми интересно.Царски сигурно си е мислел че ще излезне и ще бие всичко живо.
                  Въобще не си е мислил така Просто е искал да пробва първи старт,да усети колата на драг спрямо другите драг автомобили и просто "да си начеше крастата"
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    Abarth. написа:
                    ...Впрочем тая 997-ца и дават каталожни данни 11.8 на 400м а тя прави 11.6-7,съмнява ме тая кола,на божура винаги дават по слаби времена колите,а той дава по добри Собственика твърди,че няма чип,ама мене ме съмнява...
                    другите две 997 са дали подобни времена - 11,6х и 11,7хявно заводските данни се разминават с реалността
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Някой намери ли филмчета? Искам да ги видя!
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        http://store2.data.bg/sharkix/09.09.2006%20video/
                        2015 Renault Megane Expression GT
                        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                        Всичко за FIAT Bravo 2007

                        Коментар


                          #13
                          10х!
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            във вбох-а има качени доста на търсачката божурище пишете ще излезнат а иначе да и ланчията и царски ме изкефиха тотално жалко че е без нитро иначе да и за 1во може да се бори а царски със какъв хъс кара не е истина бях на старта точно просто нямам думи как се вживява :D ще чакаме последното драг състезание и ще видим кои кого сиерата ще я пипат ли още че аудито и е конкуренциа ланчията с нитро а и киров ако иска да се бори вече трябва да пипка и поршето с това онова няма как за др път знам ли може и ево-то еклипса да са там с скаилаина не знам какво става цял сезон го няма а е добра количка и тои
                            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                            Коментар


                              #15
                              Царски е казал, че няма да слага нитро
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X