Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

турбо за темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    турбо за темпра

    здравейте някой ще може ли да ми обясни как да си сложа турбо на моята темпра 1,6 54kW бензин/газ и изобщо става ли

    #2
    Re: турбо за темпра

    borislav82 написа:
    здравейте някой ще може ли да ми обясни как да си сложа турбо на моята темпра 1,6 54kW бензин/газ и изобщо става ли
    Какъв е модела на двигателя?
    FIAT TIPO 1.6 i.e DGT 149С2.046

    Коментар


      #3
      и турбото на газ как го виждаш бе градски???
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        как пък не,мога да ти покажа 2 мерцедеса компресор ,уно турбо ,рено5,шкода октавия всичките с турбо и газ,та една темпра с турболи неможе да се подкара на газ

        Коментар


          #5
          sachma написа:
          и турбото на газ как го виждаш бе градски???
          че какво толкова ти е чудно няма да съм първия

          Коментар


            #6
            Re: турбо за темпра

            leoni написа:
            borislav82 написа:
            здравейте някой ще може ли да ми обясни как да си сложа турбо на моята темпра 1,6 54kW бензин/газ и изобщо става ли
            Какъв е модела на двигатела?
            SW

            Коментар


              #7
              pugsy написа:
              как пък не,мога да ти покажа 2 мерцедеса компресор ,уно турбо ,рено5,шкода октавия всичките с турбо и газ,та една темпра с турболи неможе да се подкара на газ
              Е турбо и газова е възможно най-голямата простотия,която може да се направи
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                pugsy написа:
                как пък не,мога да ти покажа 2 мерцедеса компресор ,уно турбо ,рено5,шкода октавия всичките с турбо и газ,та една темпра с турболи неможе да се подкара на газ
                И каква ще е файдата?Да караме икономично на газ, пък да се гъзареем с турбо...ха!
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  ццц почна се пак с офф-а,ФАЙДА ИМА простотия незнам дали има,но уно и рено турбо се ипъваха бая добре на газ,газта може да е да си кара колата икономично а на бензин да я юрка

                  Коментар


                    #10
                    Мене в квартала една бяла джета(турбо и газ) какво ми прави на бравото...се едно с косуърда ме изпреварват..

                    Коментар


                      #11
                      bscsystem написа:
                      Мене в квартала една бяла джета(турбо и газ) какво ми прави на бравото...се едно с косуърда ме изпреварват..
                      Е нормално е атмосферка (най-слабия мотор на бравото) да пада от турбинирана джета :P
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        Re: турбо за темпра

                        извинявайте ама въпроса ми беше такъв
                        borislav82 написа:
                        здравейте някой ще може ли да ми обясни как да си сложа турбо на моята темпра 1,6 54kW бензин/газ и изобщо става ли
                        а не дали има файда всеки си знае най добре аз съм си направил сметката и питам как ако някой знае да каже друго не ме интересува

                        Коментар


                          #13
                          до колкото съм информиран:трябва ди омасляване за турбототрябва да свалиш компресията на колатанови изпускателни тръбикарбуратор от кола с турбо

                          Коментар


                            #14
                            Демек още половин Темпра.
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              #15
                              е как да не може газ на турбо?то търбото няма ни6то об6то с сместа за горене.то е кам ваздуха

                              Коментар

                              Working...
                              X