Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

продавам сирачн барабани мареа.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    продавам сирачн барабани мареа.

    Здравейте,продавам си задните барабани които свалих от колата. Подведаха ме, че трябва да ги сменя и тях в комплект с накладките понеже са оригиналните. Та като знаех какво беше състоянието на предните дикове които също бяха оригиналните не ми трябваше много да ме убеждават да сменя и тези. Да обаче като ги смених и се оказа, че задните са си наред. От разрешен максимален диаметър 204.7мм тези са с 203.35мм (толкова успях да ги премеря), другия е 203.1мм. Естествено ако някой има интерес ще ги мерим на место за доказателство Нямам идея какви са цените на тези неща втора употреба. За скрап ми обадиха някакви що годе реални цени за метал на кило, но да пробвам ако на някой му трябват може да се спазарим. За цената - ако успея 35-40 за двата да взема ще съм доволен. Не са криви или пукнати, но са си ръждявали както се очаква от чугун или там какъвто примес са използвали.Снимки при интерес. Даже ще ги дам с кутиите от новите барабани За куриер е безмислено да казвам, че са около 9 кила двата но ако някой чак толкова държи може да измислим нещо.контакти: тука (ЛС) или скайп: jj_ewingпо-натам при интерес и телефон ще разменим с желаещите.
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн
Working...
X