Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 17"джанти Alessio Spyder 4x98 и гуми 205/50R17

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 17"джанти Alessio Spyder 4x98 и гуми 205/50R17

    Здравейте колеги, продавам си летите джанти Alessio Spyder R296 в отлично състояниеразмер -17 цола,беждуболтово разстояние/PCD/ - 4х98широчина - 7.5Jофсет - ЕТ 38централен отвор-оригинален 69мм с преходни алуминиеви втулки на 58ммhttp://tuning.su/vcd-2792-2-3083/goodsinfo.htmlДжантите са доста запазени, купувани са миналото лято директно от Италия /2-ра ръка, не нови/ и съм ги търкалял общо около 5000 км. на Ланчия Либра. Нямат заварки и са прави "по конец" - миналата седмица специално ги носих за проверка при лично за мен на-добрия майстор на лети джанти в София - Иван от Казичане /BasPower от Tuning.bg форума/, който може да потвърди моите твърдения, ако някой иска да се консултира с него :D Естествено, джантите имат няколко драскотини от употреба, като при 3 от тях те са съвсем дребни, а при 4-тата има няколко по-забележими по лъчите, които съм туширал с лак - на снимка №5 с име Alessio 4 f e снимана въпросната джанта...За обобщение, като цяло на външния вид на джантите аз давам оценка 9 от 10 възможни Долу съм сложил реални снимки на всички джанти заедно и 4-те поотделно.Цена на джантите 375 лв.Ако някой колега иска да вземе джантите за Фиат Стило, мога да му предложа и добри гуми с много живот в тях - гумите са 4бр еднакви Fulda Carat Exelero с размер 205/50 ZR17 89W и ДОТ 2008. Гумите са с предпазни бордове за джантите. Двете по-слаби са с около 6мм грайфер и леки забележки в края на протектора, а двете по-добри са с около 7мм грайфер. 3 от гумите нямат никакви лепенки, 1 от тях има козметична манипулация по борда без засягане на кордите и без подложка отвътре в тази зона- карал съм я като предна и гарантирам за нея.Долу има и снимки на гумите по комплектиЦена на гумите 195 лв.Умишлено съм разделил гуми и джанти, защото гумите ще дойдат малко високи за повечето модели Фиат /на Стило стават със сигурност/ и отделната им продажба мисля че ще е по-удачна.Ако някой колега иска да вземе джанти и гуми комплект, е възможно да му измисля добра отстъпка за пакета, като това ще го уточним лично при интерес Джантите и гумите могат да се видят в гр.София, ж.к.Люлин след предварителна уговорка !За връзка с мен- тук на ЛС и 0988 824 270, като телефона е по-бързия вариант, сравнително рядко влизам тук...P.S. Поради ограничения в размерите на снимките, които могат да се качват във форума се наложи да направя снимките по-малки, но не е проблем при интерес да изпратя и по-големи на мейл.
    Прикачени файлове
    Lancia Dedra 1,6 SW LS '95 66kW 159B9.000

    #2
    Lancia Dedra 1,6 SW LS '95 66kW 159B9.000

    Коментар


      #3
      Нови цени:джанти - 360 лв.гуми - 180 лв.Цена на комплект джанти+гуми до края на месеца - 470 лв.
      Lancia Dedra 1,6 SW LS '95 66kW 159B9.000

      Коментар


        #4
        Джантите са продадени, гумите все още се продават
        Lancia Dedra 1,6 SW LS '95 66kW 159B9.000

        Коментар

        Working...
        X