Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат браво 1.9 ТДИ на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат браво 1.9 ТДИ на части

    Предни калници по 50лв./бр.Преден капак 60лв.Заден капак 60лв.Врати (напълно обурудвани) 70лв/бр.Табло 20лв.Седалки 30лв/бр (задната 50лв)Глава 80лв.Двигател 100лв.Десен преден фар 60лвСтопове 25лв/брПредна броня 50лв.Задна броня 60лв.Халогени 50лвЕл инсталация 70лв.Волан 10лв.Радиатор 40лв.Турбо 60лв.Имам и още части но не мога да се сетя в момента ако имате интерес към нещо пишете тук или на телефон 0988/870 244 казвам се Явор.

    #2
    Спешнооо пишете може да се направи и коментар по цената.Ако някоя част Ви трябва пишете просто не съм публикувал всички части.По голямата част от двг е здрава с изключение на блока.Ако Ви трябва и нещо от там на посочения телефон или тук на ЛС.Лек и спорен ден!

    Коментар


      #3
      Фиата се продава и цял за 1000 лв. само блока е проблемен утре ще кача снимки да видите за какво става дума!

      Коментар


        #4
        Up!

        Коментар


          #5
          Up, преден ляв амортисьор е продаден заедно с пружината, останалите части се продават за цени и инфорация 0988/870 244 - Явор

          Коментар


            #6
            Up cenite sa dosta dobri a chastite chitavi.Zvynete na poraziq.i da se popravq preden desen amortisior i prujina sa prodadeni a ne lqvКирилицата е задължителна!Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Up колеги давайте смело пишете ще правим коментари по цените бързам да го разкарам от паркинга че 3 коли ми идват малко много... очаквам обаждания и ЛС тук.

              Коментар


                #8
                Up Айде колеги налазвайте Частите са много читави и на много добри цени питайте за част и цена на ЛС или по телефона който съм оставил тук.

                Коментар


                  #9
                  Давайте колегииии още имам части нападайте

                  Коментар


                    #10
                    сложи снимки, какъв цвят е колата, какви екстри е имала и т.н.

                    Коментар


                      #11
                      Касетофона продаде ли го?Ако не си - колко?
                      Fiat Marea 1.9 TD 100

                      Коментар


                        #12
                        Не съм го продал, цената е 35лв. ако имаш интерес пиши на лс.Ъп!

                        Коментар


                          #13
                          Dimo_J написа:
                          сложи снимки, какъв цвят е колата, какви екстри е имала и т.н.
                          Черен мат е цвета снимките трябва да ги смаля че да ги кача.Климатик ел огледала ел стъкла халогени.за друго не се сещам в момента че закъснявам за работа.

                          Коментар


                            #14
                            Up!

                            Коментар


                              #15
                              двигателя как го даваш за 100лв.какво има по него
                              fiat bravo 1.9 td100

                              Коментар

                              Working...
                              X