Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Купе 2.0 - На части!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Купе 2.0 - На части!!!

    Продавам Фиат Купе - На части!Тел. за връзка: 0889526931,0884222210Състояние: За части Дата на производство: декември 1996 г. Тип двигател: Бензинов Мощност: 139 к.с. Скоростна кутия: Ръчна Категория: Купе Пробег: 165500 км Цвят: Син Особености 2(3) Вратиo ABSo Аларма o Ел. Огледалаo Ел. Стъклаo Климатик o Кожен салонo Ксенонови фаровеo Лети джанти o Металикo Серво управлениеo Стерео уредба o Халогенни фаровеo Центр. заключване Допълнителна информация:Ниски цени. Договаряне. Изпращам частите с куриер!
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3
      Колега може ли по-детайлни снимки на топката на скоростния лост и маншончето на лоста ?
      FIAT Coupe 16VT

      Коментар


        #4
        Колега изпратих ти снимка.

        Коментар


          #5
          Договаряне!!!

          Коментар


            #6
            Шофиорската седалка скъсана ли е ?Колко им търсиш на 2-те предни?Крайна цена ми кажи.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #7
              Колега изпратих ти ЛС. Седалките са здрави. Нямат скъсано и протрито.

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    НЕKРЕКТЕН ПРОДАВАЧ

                    Това, което пиша е с цел да предпазя, колегите от този некоректен продавач. Миналата седмица закупих по куриер маслена помпа за Фиат Купе 2.0 16В от него, като в предварителния разговор, каза че помпата е добра от работеща кола и т.н., а аз го предупредих, че когато я взема майстора ще я отвори да види състоянието й. И така помпата дойде и се оказа в капут, както казват немците ! Звънях на колегата 3 пъти по 5 до 10мин сме говорили. Разговор 1 06.07.2012г. 20.30мин - Обясни ми се, че не я е свалял той и ще провери, но как да ми върне парите като мога да му пратя друга помпа. Отговор - помпата е блъската силно и селската, този, който я е свалил ще си я познае ! Преценете сами ! Разговор 2 / 06.07.2012г. 21.30мин - Помпата е била ОК майстора му, който разбирал от коли я е завъртял и била наред(въртял, не я е отварял само я е въртял, тва да не е пумпал), тук разбрах, че колата не я е карал "колегата", така че не е много наясно със самата кола явно, но помпата е добра щом майстора е казал. Така спряхме разговора, защото не съм тех. компетентен за помпата и незнаех какво й се гледа и т.н.Разговор 3 07.07.2012г. 12.30, след като бях час при помпата и без да съм учил в ТУ, разбрах, че "майстора специалист" няма как да е разбрал състоянието на помпата като я е завърял. Видях състоянието й отвътре, стружки, надрани зъбни колела, с огромен луфт и надрани легла, както и навлизане на чужд метал в помпата, което се вижда на една от снимките ! Иначе казано помпа, която налягане няма да дигне, да не говоря, че по думите на майстора ми няма как кола да е работила с тая помпа ! Когато му се обадих отново да му обясня всичко, той ми каза следното "Незнам какво искаш от мен, аз съм дал 20лв, да я свалят от колата, няма да се вътря сега за тая помпа и така е с частите 2-ра ръка - рискуваш"Ето и другите снимки:Стужките по капака, дано се виждат добре ! Ето и че доста големи пачета метал са попаднали в помпата: До колкото знам всяко задиране сваля налягането на маслото ....И зъбните колела, чийто надирания съвпадат с тези на помпата, така че трудно бих ги подменил, а и не е като да имам 10 помпи !
                    Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                    Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                    Fiat Tipo 1991 - ex
                    Fiat Uno Fire - ex ex

                    Коментар


                      #11
                      Много неприятна ситуация.ceci_etr Цената ти е доста висока и неме устройва.
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        #12
                        В своя защита ще добавя, че помпата е свалена от работещ двигател. Колегата има "страхотен" майстор с вграден в себе си уред за измерване на налягане. С поглед разбира, че помпата няма да качи налягане. От друга страна и аз мога да кача снимки на развалена помпа и да твърдя че ми е изпратена от даден човек. КАК ГАРАНТИРАШ ЧЕ Е МОЯТА ПОМПА КОЛЕГАААА? Обясни. В разговорите спомена че си купувал и друга помпа която е била повредена... върнаха ли ти парите от нея?...С нея и от твоята кола строшените станаха 2, а твърдиш че снимките са от моята - Доказателства?!Много е удобно да ме наречеш некоректен в случая нали. Продавам части от коли повече от 5 години и неискам да се излагам за 50лв., но в случая според мен съм прав и затова отказах да ти ги върна."Благодаря ти", че ми съсипваш темата. Да си жив и здрав.

                        Коментар


                          #13
                          ceci_etr написа:
                          В своя защита ще добавя, че помпата е свалена от работещ двигател. Колегата има "страхотен" майстор с вграден в себе си уред за измерване на налягане. С поглед разбира, че помпата няма да качи налягане. От друга страна и аз мога да кача снимки на развалена помпа и да твърдя че ми е изпратена от даден човек. КАК ГАРАНТИРАШ ЧЕ Е МОЯТА ПОМПА КОЛЕГАААА? Обясни. В разговорите спомена че си купувал и друга помпа която е била повредена... върнаха ли ти парите от нея?...С нея и от твоята кола строшените станаха 2, а твърдиш че снимките са от моята - Доказателства?!Много е удобно да ме наречеш некоректен в случая нали. Продавам части от коли повече от 5 години и неискам да се излагам за 50лв., но в случая според мен съм прав и затова отказах да ти ги върна."Благодаря ти", че ми съсипваш темата. Да си жив и здрав.
                          Глупости говориш ти си първия, от който купих помпа, казахти че имам още 1 такава и това е моята, която е на колата, втора помпа си купих на следващия ден от колегата HPE, неговата помпа си е ОК и се разбрахме с него. Как гарантирам, нищо не карантирам това го написах ЗА ДА НЕ КУПУВАТ ХОРАТА ОТ ЛЪЖЕЦ като тебе, ти си знаеш че е твойта помпа, покажи снимката на "майстора ти" и той ще ти каже, че тея блъсканици по капака са НЕГОВО ДЕЛО. А за налягането моя майстор разбра че не качва налягане като я видя отвътре и тука всеки разбиращ от коли ще ти каже че тая помпа налягане няма да качи, кажи ми твоя майстор разбирач как разбра че помпата работи, като я завъртя без да я отвори :D Продаваш части от 5 години, разбрах и в БМВ форума те разбраха, това е идеята ми с тези писания - ДА ПРЕДПАЗЯ КОЛЕГИТЕ ОТ НЕКОРЕКТНОСТТА ТИ !!!
                          Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                          Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                          Fiat Tipo 1991 - ex
                          Fiat Uno Fire - ex ex

                          Коментар


                            #14
                            Освен липсата на извинение или желание на колегата да оправи стореното като върне парите, даже и заплахи започнаха да се носят, в пощата ми на Л.С.
                            ceci_etr написа:
                            Ako ne prestane6 da mi susipva6 temite. 6te polu4i6 i adekvatna reakciq ot moq strana. Nqma da se zanimavam oba4e da pi6a po forumite.
                            Моля за адекватна реакция от администраторите !
                            Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                            Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                            Fiat Tipo 1991 - ex
                            Fiat Uno Fire - ex ex

                            Коментар


                              #15
                              Няма за какво да се извинявам. Звъни ми се след 2 дни, за да ми се направи рекламация на частта, която пък е и допълнително e разглобена и без доказателство, че е изпратената. Преценете дали съм прав.

                              Коментар

                              Working...
                              X