Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo 1.4 Карбуратор-- На части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo 1.4 Карбуратор-- На части.

    Здравейте. Имам една друга тема от миналата година мисля, но неуспявам да я открия затова правя нова.Продавам типото на части има всичко без заден ляв фар, заден ляв калник и преден десен калник. Двигателя е здрав. 200 лева всичко, 80 лева само главата.Скоростна кутия 100 лева.Радиатор 40 лева.Цялата ел. инсталация на колата 100 лева.Предно моторче за чистачки 35 лева.Задно 20 лева.Врати по 30 лева всяка.Таван светло-синя кожа(правен от мен) 15 лева.Табло - 20 лева. Парно -30 лева.Жабка 10 лева. Седалки няма.Разпределителна кутия с кабели 10 лева. Уплътнения на врати 10 лева.Горивен резервоар и резервоар на чистачките 10 лева. Здравите калници по 10 лева. Скоростна кутия 100 лева.Предни амортисьори комплект 80 лева на 15 000 километра.Тампони на амортисьори 15 лева двата. на 5000 километра.Предни главини 60 лева комплект, със спирачните апарати без накладки.Капак удрян ( леко свит отпред) 10 лева.Карбуратор 15 лева.Има и още неща, които сигурно съм пропуснал, ако го няма в списъка може да се свържете с мен да ви кажа.Тел.0892238677скайп.ninjata007и на лично тук.Снимки ще изпратя при нужда и интерес към някоя от стоките.Цвета на колата е сив металик и номера ще дам при желание.

    #2
    Възможен коментар на цената на някои части!

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Хайде. Примоции. Mcpherson + тампони 100 лева !

        Коментар


          #5
          пусни някоя снимка на карбуратора
          TIPO 1.4,DEDRA 1.8

          Коментар


            #6
            Карбуратора замина за София. Предните амортисьори също. Намерих от един приятел нови 2, но за цена не съм питал. Ако има желаещи да пишат.

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Радиатор 39.99

                  Коментар


                    #10
                    С ел.стъкла ли е ? Ако да,цена за двигателчето за механизма на шофъорското стъкло.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #11
                      Точно това моторче запича нещо и работи по 1-2 седмици след почистване и спира. Ако ти се занимава да го правиш, Дай една кутия цигари и го взимай :Д

                      Коментар


                        #12
                        Frozenjack написа:
                        Точно това моторче запича нещо и работи по 1-2 седмици след почистване и спира. Ако ти се занимава да го правиш, Дай една кутия цигари и го взимай :Д
                        Точно,че не ми се занимава е проблема,пък и е капсоловано и играчката е голяма.
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #13
                          Аз му бях хванал цаката и бързо го правех... ама въртеж си е... особено, ако изпуснеш (петлето или там квот беше на дръжката за отваряне на вратата от вътре) по 2 часа само с това съм си играл :D

                          Коментар


                            #14
                            Хайде нови примоции. Намаление на много стоки до 50%.

                            Коментар


                              #15
                              Хайде нови примоции. Намаление на много стоки до 50%.

                              Коментар

                              Working...
                              X