Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КАТ събота вечер ;)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КАТ събота вечер ;)

    Събота вечер! Само таксита по улиците на Пловдив и тук - там някой заблуден шофьор решил да не пие, а да кара. Най-любимите на нашите приятели полицаите. Та точно за тях ще разгтегна малко локуми сега. Та светят нощните лапми по булевардите на Пловдив и в тъмнинката полу скрити и леко поприбрали настрани уж обозначения си автомобил, се крият двама полицаи.Случката беше следната. Като видяха единствената кола, която не е такси и веднага с балеринска стъпка се затичаха до другото платно /разбира се, колкото и неудобно да беше това, все пак потенциални пари за черни дни са си това/. Хоп една палка ... И чинно до мен се изправя един с фуражка и светлоотразителна жилетка. И стои такъв и ме гледа. После вика ни в клин, ни в ръкав: - Защо си мислите, че тази красива усмивка ще Ви помогне, се питам?И аз втрещена ... Мълча! И си викам сега, ако продължавам да се усмихвам /което си е нормално за мен/ този ще помисли, че му се погигравам и смигам на парцали и стискам устата ... После след доста дълго мълчание полицаят казва:- Документите, Моля!Вадя аз всички, карти, картички, листове и листчета ...С навъсена физиономия още преди да ги е погледнал пак същата фраза:- Аз продължавам да Ви питам, госпожице, защо си мислите, че тази усмивка може да Ви помогне... ?Е, тука вече се стъписах. На булеварда няма жива душа .. Тоя какво се заяжда. Забравих да спомена, че бях без колан. И прегледа ми документите човека /не знам защо използвам тази дума в случая :D/, всичко си беше наред без тоя пуст колан.И се започна: - А, вие какво работите, къде сте били, от къде идвате и къде отивате?- Ами на гости бях!- Ааааа, много самостоятелно ходите на гости нещо! Всичко това с един лек намек дайте ми парички.... Аз обаче реших, няма да дам и това си е. Започна да ми обяснява колко много пари се взимало за такова нарушение, после колко точки щяли да ми вземат и това с един такъв тон. "Дай, та Дай!". Еми пък няма да дам. И викам:- Работя и си гледам детенцето! - и продължавам да мълча и той пак мълчи. Интересното на всичко това е, че става дума за повече от 15 минути разговор. И няма край ... И като чу, че си гледам детенцето ... Гледа ме, гледа ме и вика:- Хайде, да Ви е живо и здраво детенцето! И аз щастлива вече:- Благодаря, Благодаря! - и хръц колана на момента - Ето слагам си колана! - му викам. Той даже почна да ми се смее човека ... Та така с рекета! Ако толкова искаше да ми пише акт или каквото там се пише за 20 минути да го беше изписал и от обратната страна на листа.

    #2
    Абе май най-добрата тактика е да ги ошашкаш с нещо и да забравят и за пари, и за актове . Един приятел го спират на Ябланица в посока София. Питат го: що караш с превишена скорост, не видя ли да ти присветкват? И нашия им казва: ми не съм, бях се заговорил по телефона. Катаджиите били толкова шашнати от такав наглост, че го пуснали без да пишат и без да им даде пари.
    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
    Volvo S60 Sport 2.4D

    Коментар


      #3
      Еми, нали трябва да си запълват времето в нощните смени. Пак че не те е глобил...
      1997 Brava 1.6, 16V

      Коментар


        #4
        Според мен чичката се е опитвал да флиртува, но доста нескопосано след като не си го разбрала А вие колежке защо наистина карате без колан...другия път може да ви спре жена в униформа и тогава няма да се размине без актче
        VW Bora Variant 1.6 16V '01

        Коментар


          #5
          :D
          1997 Brava 1.6, 16V

          Коментар


            #6
            ами, просто не е искал да ти пише акт. ако бях аз нямаше да ми говори за усмивки и "бели зъби", а направо щеше да действа. затова слагай си колана и като всичко ти е наред, УСМИХВАЙКИ СЕ си тръгваш след 5 мин. а те с пръст в г.з.
            UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

            Коментар


              #7
              Crash73 написа:
              :D
              UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

              Коментар


                #8
                Ееее, те ченгелите, ако няма за какво да се хванат, стават за мохабет :D Аз посления път, като си имах альш-вериш, с чичко полицай, излязох от колата с въпроса "много ли прегреших!?", ама тогава се бях постарал , чак се чудя защо радарът показваше само 74 км/ч и ми писаха едно фишче за 10 лв. за назидание хаххаха Само си слагай коланчето, че помага не само при чингизите не знам дали е от навика, но се чувствам сакат без колана в кола, дори когато се возя какво ли ще е като мина на 4-точков "Абе момче, ти за 5 лв ще се обесиш!?" хихихи :P
                Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                Коментар


                  #9
                  Нощно време е не доказуемо дали си била с колан или без. Могат да те хванат за алкохол за превишена скорост или без документи,абе за всичко друго но не и за колан.

                  Коментар


                    #10
                    един приятев го спират ношно време. Той си откопчава колата и се пресяга да си вземе документтите които са в жабката. Бил е сам. Ченгето в този момент идва до него и му пишат акт че кара без колан. Веднъж ги съди - но не спечели. Каза че втори път ще ги съдиТака че ченгетата може да ти пишат акт за всичко, па после ти трябва да се разправяш и да печелиш дела.
                    Audi 1.8S златен талон

                    Коментар


                      #11
                      Ами проблема ми беше, че аз се притесних. Двама полицаи, а аз сама... Огромен булевард. А колана сега така съвестно си го слагам, че повече от това, здраве да е! Пък, ако този е флиртувал аз съм трамвай! Хахахах :D .

                      Коментар


                        #12
                        Не мисля че е мислисл за кафе в 1 часа през нощта.

                        Коментар


                          #13
                          EVITA написа:
                          Не мисля че е мислисл за кафе в 1 часа през нощта.
                          Добре де за легло си е мислил
                          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                          Коментар


                            #14
                            или за една бърза десетолевка или за една бърза "тръбъ"

                            Коментар


                              #15
                              Re: КАТ събота вечер

                              EVITA написа:
                              - Работя и си гледам детенцето! - ...
                              Извинявай, ама ти сама ли се бориш или си имаш "човек" който да ти помага.Ако наистина си сама и е вярно, към такива жени много голямо уважение...За това питам - съжалявам ако съм засегнал някой..
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар

                              Working...
                              X