Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Мареа Weekend 1.9 TD 100 на части

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Мареа Weekend 1.9 TD 100 на части

    Колата беше тъмносиня, имам снимки на всичко, разни части подлежат на коментар за цената, за повече инфо и снимки - на ЛСЧастите са в София, в района на Симеоновско шосе и Г.М. Димитров, близо до входа на зоологическата градина. Не работя с куриери, нямам време и не мога. Има човек почти винаги, намират се при майстора ми. Контакти - по ЛС при договаряне за дадена частПедали, жила и воланЖило съединител - 20 лвПедали - по 10 лвЖило за газта от педала - 10 лвПластмасов капак за резервоара + жило + закл механизъм - 20 лвКапачка за резервоара - 10 лвРъчна спирачка + късо жило за нея - 20 лвВолан, чупещ, (без пластините за клаксона и рейката с лостчетата за мигачите и чистачките) - с чупещото рамо и железата. Без Въздушна възглавница, само натискалка за клаксона в средата - 50 лвЛамарини, стъкла, фаровеПреден ляв и десен калници (запазени)- по 40 лвЗаден ляв фар - 20 лвЗаден голям стоп горен централен - 15 лвПредни фарове, идеални - по 40 лвПредна броня (запазена, серийно е без халогени), 50 лвПредно стъкло - без пукнатини е, 50 лв4те врати, предна дясна - без дръжката, предните - с ел. стъкла - всяка по 50 лв, тая без дръжката - 40 лвПреден капак - 70 лвПреден ляв подкалник - 10 лвЗадно ляво стъкло, на багажника дето е - 15 лвРадиатори и разни сериозни частиОт двигателя имам някакви бутала, основния блок, подлежат на продажба - по запитване и договаряне.Радиатор на интеркулера - 50 лвКондензаторен радиатор на климатика - 50 лвРадиатор на парното - 30 лвСкоростна кутия - 200 лвСъединител (притискателен и феродов диск и лагера, на близо 15000 км, запазен с резките по феродовия, демек не износен, мой е и съм го пазил, и без това това не е кола за гъзария и юркане) - 70 лвМаховик за съединител - 30 лв, зедно със съединителя - 90 лвРадиатор за двигателя 50 лв, вентилаторите към него - 30 лв, заедно - 70 лвКомпресор за климатик - 70 лвКомпютър (ЕКУ-то) - 50 лвГенерация (без катализатор и резонаторно гърне (щото се прецака при демонтажа), само другите 2 гърнета и тръбите, здрави са) - 50 лвМотор с вилката за предните чистачки - 30 лвДържач за горивен филтър + филтъра + тръбите - 30 лвТръби за климатика - от кондензаторния радиатор навътре. - 20 лвДебитомер - 50 лвВентилатор за вентилация - 25 лвКлаксон - 15 лвГумиДържач на резервната гума - 10 лвРезервна гума до 80 км макс скорост - 30 лвГуми Зимни + Метални Джанти - Sava 175 х 70 х 14, производство 29 седмица 2009 - Само джантите по 20 лв, с гумите по - 30 лвИнтериор и разниПредни Колани + колонките на механизъма + декоративните пластмаси отгоре на колонката - по договарянеПредно табло - цялата пластмаса с пищялщките (здрава е, без пукнатини), решетките на въздуховодите + рама за него - 30 лвСенници - по 5 лвПреден Плафон между сенниците - 5 лвПреден пеплник - 10 лвЖабка - 20 лвСедалки - по договаряне, не са прани, ама са здрави, а не изпокъсаниЗадна лява страница - пластмасата и пластмасите горе в багажника около стъклата - 15 лв
    Прикачени файлове

    #2
    Имам и няколко електронни модула, както и този за управление на вентилатора... Там има снимки - по договаряне...

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Преден десен калник - продаден.

              Коментар


                #8
                цена за моторчето за чистачките

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Фаровете с лупи ли са.

                    Коментар


                      #11
                      Да, фаровете са с лупи. След час-два ще кача и снимки.

                      Коментар


                        #12
                        Можеш ли да ми ги пратиш до В.Търново.

                        Коментар


                          #13
                          По принцип нямаше да пращам части, ама явно ще трябва да се науча. С наложен платеж, за твоя сметка. Колкото и да са здрави, и да знам как се опакова, щото съм работил в тоз бранш (не баш куриери), викам и със застраховка. Не знам какви са застраховките, ще разуча. Ок? Нататък ще се разберем на ЛС.ОФИЦИАЛНО ВЕЧЕ ПРАЩАМ ДРЕБНИ И СРЕДНИ ЧАСТИ С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА, СТАНДАРТНО.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X