Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"проблеми" със спирачките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "проблеми" със спирачките

    значи, прехвърлям си колата, при нотариус, там както си му е реда, всичко ок, отивам в КАТ за прегледа и регистрацията, чакам там колкото трябва, и влизам на канала. светлини, ок. номера, всичко ок, и минавам на барабаните. БАМ - "кофти са ти спирачките момче, а ръчната изобщо я няма, оправи си ги и ауспуха и пак ще дойдеш". Ауспуха - ок, гърми, знам си че е кофти, ама спирачките - нови накладки, барабани, дискове, спир. течност и помпичка - всичко е сменено с нови, вече трябва да са улегнали накладките (на ~10 000км са предните, задните на около 6-7 000), спират малко над тон (задните, само тях гледаха), и пак не са добре (ръчната е хлабава, тя не е проблем, ще я натегна и ще хваща по-добре). Какво да направя, за да се подобри ефективността им, какво още да сменя или настроя, защото сега са ми дали временен талон, и след месец най-късно пак ще трябва да ходя, и този път искам да мина (ако може без полицай до мен, че не обичам такива неща, ама ако е заяжданка само... ). Ще се радвам на всякакви препоръки и съвети. Благодаря!
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    #2
    как мога да разбера дали това нещо е там (този обтегач), и дали това "кантарче" е наред, в сервиз ли да я водя, или и сам мога да го направя това?
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      За барабаните, може би не са обезвъздушени спирачките, при мен на Типо-то беше така, обечвъздушихме ги и сега е ток :D
      N.Y. State of Mind

      Коментар

      Working...
      X