Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София-Търново-София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София-Търново-София

    През уикенда си направихме тази разходка с приятелката ми. Искам да ви кажа, че тия 2х220км бяха несравними като удоволствие с многото ми разходки до морето тази година.Т.к. доста често пътувам до Бургас и обратно ми направи силно впечатление коректността на шофьорите по пътя София-Ябланица-Търново. Просто сравнението с турбо гъзарите по пътя към морето не може да има.Не се е случвало да пътувам до Бургас (или обратно) и да не изтръпна поне веднъж заради някой луд с джип/лимузина/голф.Е, за 450те км към търново и обратно имах само една по-странна ситуация, която дори не беше много притеснителна.Застигнахме един камион и тъкмо да го изпреваря (с мигач даден) и един голям сив мерцедес ми запримигва отзад, явно много бързаше и подцени Бравото. Пуснах го да мине (не че имах избор), свалих една предавка надолу и го настигнах още докато изпреварвахме камиона, запремигвах му по същия начин и го задминах отново. Не от агресия, просто карах с по-висока скорост от него по пътя.Иначе пътя е хубав, дървенца отвсякъде, полиция-никаква, камиони-малко, за 2 часа и малко се взима, защото колите се движат с постоянна скорост над 100км/ч.П.С. тръгнах петък в 17:30 за натам, неделя по обяд наобратно. Движение имаше демек.
    Fiat Bravo GT -> дзверчето
Working...
X