Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За големината на прикачените файлове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За големината на прикачените файлове

    Защо е толкова малка Имам желание да прикача снимки тук с възможно по-голямо качество, а не мога.Има ли възможност да се направи нещо, за да се повиши поне 4 пъти.
    Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
    Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
    BlueStorm transforms . . .
    . . . !!!

    #2
    Хостинга пари струва колега! Мен за 700МБ дисково пространство ме друсат по 70лв на година!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      rustson написа:
      Хостинга пари струва колега! Мен за 700МБ дисково пространство ме друсат по 70лв на година!
      Ами докога ще плащат само едни са хостинг??? Крайно време е да се направи една каса. Нещо като такса на членовете на клуба. Ами по 2 лв. да събираме на година ( дето е смешно ) виж колко пари стават. В края на краищата форума ползваме всички, нали? Тези пари ще ги даваме за нас си в крайна сметка.
      Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
      Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
      BlueStorm transforms . . .
      . . . !!!

      Коментар


        #4
        аз преди време започнах същата тема ама нещо много бързо отиде надолу във форума Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 (всички се правиха на чукнати и не искаха много много да постват там) та... митко да каже за таксата!!! мисля че тези които си се събираме на редовните срещи сме достатъчно за да го осигурим , щото то на сила хубост не става!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          rustson написа:
          аз преди време започнах същата тема ама нещо много бързо отиде надолу във форума Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 (всички се правиха на чукнати и не искаха много много да постват там) та... митко да каже за таксата!!! мисля че тези които си се събираме на редовните срещи сме достатъчно за да го осигурим , щото то на сила хубост не става!
          Хостинга вече е уреден. Може да го наречем и първото спонсорство за клуба, а фирмата е "Интернет кафе Гарибалди".
          Да и аз видях тяхната реклама на www.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Отново апелирам да се обърне внимание на размера ( в пиксели ) на снимките. Сега ъплоуда е 3 мб. а jpg-ците си останаха 800х600 пиксела! Защо? Може да се намали ъплоуда с 1 мб., а за сметка на това размера на фотографиите да се увеличи на 1024х768. Повече от това ще затрудни някои от потребителите според мен.
            Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
            Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
            BlueStorm transforms . . .
            . . . !!!

            Коментар


              #7
              Ако размерът на изображенията е 1024х768 пиксела, значи разделителната способност на екрана трябва да е по-висока (примерно 1280x1024) - иначе ще се налага скролиране при преглед на страницата (което си е доста досадничко!).Такава резолюция предполага поне 17-инчов LCD дисплей или 19-инчов CRT (и нагоре). Мислиш ли, че това е масовия случай в България?Освен това, неминуемо ще се увеличи и размерът на файловете. И сега някои страници (с много снимки) се отварят доста мудно (и преди някой да ме е посъветвал да си сменя доставчика, да кажа че причината не е в моя телевизор :D ). Нека все пак мислим и за хората с по-стара техника и по-бавна връзка!
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                Уеб-каунтър долу посредата!http://bgcounter.com/?sts,system,,,,sineok
                Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                Коментар


                  #9
                  Добра идея, rustson! :D Не че тези броячи дават абсолютно точно разделителната способност на всички посетители, но все пак процентите са красноречиви:Над 71% са с 1024x768 или по-ниска резолюция и едва 27% са с по-висока...
                  FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар

                  Working...
                  X