Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

АСПО София - Абсолютни ментета

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    АСПО София - Абсолютни ментета

    Купих си гърне на АСПО което при мен е двойно сиреч средно и задно. Монтажа беше безупречен в един малък оторизиран техен сервиз .Момчетата си свършиха много добре работата но това което ми монтираха е пълна ИЗМАМА. Гърнетата вероятно са полу празни вътре за прегради и тем подобни неща едва ли може да става дума. Обезшумяването е доста лошо като цяло колата е шумничка.На младежите това им харесва но на мен не.Дадох 85 лева за нещо което се нарича ШУМОЗАГЛУШИТЕЛНО ГЪРНЕ но на практика тези ламаринени цилиндри точно това не правят.Незнам дали има смисъл да ходя да се разправям защото нищо няма да постигна.И така НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ГЪРНЕТА НА АСПО
    АЛ.ПЕТРОВ
    FIAT PUNTO 1.2 8V

    #2
    Днес ходих в оторизирания сервиз "Корунд" Плевен за да споделя проблема.Момчетата ме посрещнаха любезно и ми предложиха да ми отрежат изходната тръбичка отзад и да заварят малко по-тясна.Това леко намали бученето но общо взето ефекта е малък.Установих и друго нещо.Поставено ми е гърне 34.80.69(ASPO) което струва по каталог 69 лева Моето трябва да е 34.80.66(ASPO) което струва по каталог 81 лева Таксувано ми е 85 лева плюс 10 лева монтаж Номерата не ме интересуват много но сами се сещате как монтажа от 10 става 26 лева.Няма коректни хора и това си е.......... Какво ще кажете ? Таблицата говори в цифри
    АЛ.ПЕТРОВ
    FIAT PUNTO 1.2 8V

    Коментар


      #3
      Re: АСПО София - Абсолютни ментета

      sacho написа:
      Купих си гърне на АСПО което при мен е двойно сиреч средно и задно. Монтажа беше безупречен в един малък оторизиран техен сервиз .Момчетата си свършиха много добре работата но това което ми монтираха е пълна ИЗМАМА. Гърнетата вероятно са полу празни вътре за прегради и тем подобни неща едва ли може да става дума. Обезшумяването е доста лошо като цяло колата е шумничка.На младежите това им харесва но на мен не.Дадох 85 лева за нещо което се нарича ШУМОЗАГЛУШИТЕЛНО ГЪРНЕ но на практика тези ламаринени цилиндри точно това не правят.Незнам дали има смисъл да ходя да се разправям защото нищо няма да постигна.И така НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ГЪРНЕТА НА АСПО
      Сервизите , за които мислиш че са на Аспо, не са на Аспо! :P :PАспо засега няма свой сервиз. Това са арабски канални сервизчета, които получават ауспуси на Аспо, на консигнация и това им е връзката с тази фирма."Аспо" в момента е в криза и е единствената фирма, даваща ауспуси "напред" на една група арабски сервизи.ПРоблемът според мен, не е толкова в производителя, защото гърнетата им не са толкова некачествени.Има случай и марки автомобили, които са нервозни към смяната на ауспуси с неоргинални такива.БМВ са такива, някои от Мерцедесите висок клас- също.Така че, не се ядосвай, когато нещата са свършили успешно.Подбирайте сервизите, които извършват ремонтите на ауспусите ви.От това зависи комфорта , както е в този случай.Поздрави:http://emk-33.com/www/index.php?opti...301&Itemid=110

      Коментар


        #4
        sacho написа:
        Днес ходих в оторизирания сервиз "Корунд" Плевен за да споделя проблема.Момчетата ме посрещнаха любезно и ми предложиха да ми отрежат изходната тръбичка отзад и да заварят малко по-тясна.Това леко намали бученето но общо взето ефекта е малък.Установих и друго нещо.Поставено ми е гърне 34.80.69(ASPO) което струва по каталог 69 лева Моето трябва да е 34.80.66(ASPO) което струва по каталог 81 лева Таксувано ми е 85 лева плюс 10 лева монтаж Номерата не ме интересуват много но сами се сещате как монтажа от 10 става 26 лева.Няма коректни хора и това си е.......... Какво ще кажете ? Таблицата говори в цифри
        Сашо, когато отида в сервиз за ауспуси първият въпрос който поставям е: "-ще има ли игра със заварки", когато ми кажат "-ДА", вземам си шапката и си тръгвам! Другата ми кола е Рено 5 дизел, ядох дръвчето с арабите и заварките и от тогава никога... не, че искам да правя реклама на "М-комплект", сложиха Аспо, но само, че "ОТ-ДО" и никакви заварки само скоби и тути кванти. 4 /ЧЕТИРИ ГОДИНИ/ системата не е мръднала, а и няма признаци да мърда.. всичкото беше за около 100-110 лв.Перипетиите ми бяха точно както се казва в поговоркага "НЕ СЪМ ТОЛКОВА БОГАТ, ЧЕ ДА ИЗБИРАМ ЕВТИНОТО" С въпросната кола брах много ядове... щото 100лв ми се виждаха много,... араби,ментета, вибрации на празен ход, а бе ГАДОСТ!От гърнета не разбирам , но баба ме е учила.. ПРИ МОНТАЖ САМО СКОБИ, БЕЗ ЗАВАРКИ!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Баба ти явно разбира.Трябва по-често да я питаш за това-онова .
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            sachma написа:
            Баба ти явно разбира.Трябва по-често да я питаш за това-онова .
            Ми такава си е ... едно време гонеше византийците с Регата 1.9d и Фиорино 1.7d... скаса им гъза и на Фиатките и на византийците!!!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар

            Working...
            X