Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава/Мареа 1.9JTD- отзиви

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава/Мареа 1.9JTD- отзиви

    Здравейте! Тая седмица оглеждахме с баща ми коли на Горубляне и го оставих в размисъл за две наглед доста добри оферти- Брава и Марея- и двете 1.9 ЖТД, 2000г., с климатроници, и двете около 8000 лв. Знам че е обсъждано, но ако може да почнем начисто и колегите с такива коли да дадат впечатления за:1.Разход- градско, извънградско2.Пътно поведение и возия3.Разходи за първоначално обслужване4.Динамика, сравнена с бензинова кола около 100 кс.Благодаря ви предварително, дано накрая и нашето семейство се сдобие с италианска кола. :D
    Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
    Volvo S60 Sport 2.4D

    #2
    http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2725.html :D http://www.catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2898.html :D

    Коментар


      #3
      Meрси много за линовете, отдавна търся такива :D ! Но ми се ще да чуя и непосредствени впечатления от собственици.
      Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
      Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
      Volvo S60 Sport 2.4D

      Коментар


        #4
        Re: Брава/Мареа 1.9JTD- отзиви

        ................

        Коментар


          #5
          Re: Брава/Мареа 1.9JTD- отзиви

          1115 написа:
          разход 7 / 7.5 градско - става въпрос за Браво1.9 JTD - 5 / 5.5 извънградскомареата ако е комби вози много по-комфортно от Браво/Браваремък + ролки (2 вида) + филтри (3 вида) + масло селениа турбо...без труд - 274лв. при потегляне е по-тегава от мареа комби 1.8 113к.с. иначе после са равниабе ти не беше ли маниак на алфите
          Благодаря много за инфото :D . Иначе аз съм още фен на алфите, ама и фиатите нямам нищо против. Ама тук не става въпрос за мен, а за родителското ми тяло . За мене има време...П.С. Чакам и още мнения.
          Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
          Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
          Volvo S60 Sport 2.4D

          Коментар


            #6
            И двете коли които си харесал на гурубляне ги гледах точно в деня в който ги докараха.там има и една брава 1.2 16V пак 2000г. и Браво пак 2000г.Глеи са-бравата 1.9jtd има нещо преебано в двигателя-не знам кво но не работи изобщо както трябва.Мареата е с перфектен двигател,но е блъскана.Сега изобщо не си личи ,но тогава се виждаше-шофьорската врата старчеше 2см настрани от калника.Другото преебано нещо което и е че лампата за air-baga на таблото светише.сега няма да свети щото са минали през сервиза на фиат и са го оправили.но трябва да имаш предвид-едната а може и 2-те възглавници да не бачкат.брат ми кара ауди и на него му свети лампата.като мине през сервиза се изключва,но страничния airbag не бачка.т.е.като свети лампата свичките не бачкат.с 2 думи-мареата е по-добрия вариант ама трябва бащати да извади 700лв.да си смени възглавницата щото просто не бачка

            Коментар


              #7
              mihata написа:
              И двете коли които си харесал на гурубляне ги гледах точно в деня в който ги докараха.там има и една брава 1.2 16V пак 2000г. и Браво пак 2000г.Глеи са-бравата 1.9jtd има нещо преебано в двигателя-не знам кво но не работи изобщо както трябва.Мареата е с перфектен двигател,но е блъскана.Сега изобщо не си личи ,но тогава се виждаше-шофьорската врата старчеше 2см настрани от калника.Другото преебано нещо което и е че лампата за air-baga на таблото светише.сега няма да свети щото са минали през сервиза на фиат и са го оправили.но трябва да имаш предвид-едната а може и 2-те възглавници да не бачкат.брат ми кара ауди и на него му свети лампата.като мине през сервиза се изключва,но страничния airbag не бачка.т.е.като свети лампата свичките не бачкат.с 2 думи-мареата е по-добрия вариант ама трябва бащати да извади 700лв.да си смени възглавницата щото просто не бачка
              Благодаря ти много за информацията! Аз м/у другото още тгава забелязах, че на Мареята въздушната възглавница във волана явно е отваряна . А и искахме да пробваме двете коли, но джамбазинът рече: "Проба само ако сте готови да капарирате!". Гледали сме други коли- и нищо читаво! Миналата година, като си търсих кола за себе си- същата история . Май най-добре да ти докара на ход колата човек, на когото имаш доверие- както направихме с Реното и вече шест години никакви сериозни проблеми.
              Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
              Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
              Volvo S60 Sport 2.4D

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                Тия най-много го обичам. Дай пари и тогава пробвай. Ами ако е дарак с парите какво става? Като ти кажат така правиш кръгом и си тръгваш.
                Ами ние така и направихме. Явно няма да са тия, ама лошото е, че на други не попадам . Май ще се отложи работата .
                Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                Volvo S60 Sport 2.4D

                Коментар

                Working...
                X