Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новогодишни подаръци...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новогодишни подаръци...

    Ще правите ли новогодишни подаръци на колите си? :D Празници са, ще ъпгрейднете ли фиатките, или ще наблегнете на себе си? Аз лично ще правя предница другата седмица, и със зимните гуми инвестицията си става голяма, така че май това ще е. Иначе мислех крило отзад да слагам, и МП3 плейър, с още две колони отзад, но те май ще останат за рождения ни ден - и двамата сме през февруари :D :D :D Луд съм за връзване, а?

    #2
    Не си луд-напротив много е добре, че се отнасяш към колата си, като към одушевен предмет! Виж, че всички ние така говорим за колите си: "мойта красавица", и тем подобни... :P Аз пък смятам пак да я яхам мойта и да се спасяваме нанякъде по празниците зад граница ,...

    Коментар


      #3
      Подаръци ...

      Аз вече и взех четири зимни гуми .... а за миналата коледа - CD ....
      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

      Коментар


        #4
        Ми ако всичко е както трябва бай боже нова боя, не че на старата нещо и има ама преди седмица една кака пред президенсвото ми обра боята от дясно и се нядявам застрахователите да дата малко пари и аз да додам като за цялостно, тъкмо ще поизкърпя и задните вежди че започнаха да надигат боята

        Коментар


          #5
          на мойта и направих бая голям подарък,боя,газови амортисиори,носачи,лети джанти с гуми прагове и каско

          Коментар


            #6
            айде да изкарам и аз скелетите от гардероба - вижте предните мнения от кога са та ше купувате ли на фиатките подаръци???каня се от доста време да ида до битака в Меден Рудник да купя на синята птица нова черно-синя тапицерия, че старата е червена и грозна, ама дали ше остане време да ида до там... щото си е разстояние - 30 километра в едната посока - София пасти да яде
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              Абе кво правите бре археолози.... тия дни се извадиха няколко е==ти старите теми... Това показва че търсачката се ползва пълноценно

              Коментар


                #8
                ogi28b написа:
                Абе кво правите бре археолози.... тия дни се извадиха няколко е==ти старите теми... Това показва че търсачката се ползва пълноценно
                аз пък съм горд че в голямата си част са все мои теми - и понеже през далечната 2004-та година съм се абонирал да получавам известие на мейла за отговори, и сега получих и ми стана едно такова готино :D

                Коментар


                  #9
                  Ако уживее, това ще и е подаръка тази година
                  НАМАЛЕТЕ СКОРОСТТА - СПАСЕТЕ ЖИВОТ!!!

                  Коментар


                    #10
                    Мисля, че покрай кризата... а и това, че не ме слуша-бели и се лака, няма да получи подарък! :D
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Може би най-хубавия подарък за коледа за Живка ще е детска седалка...

                      Коментар


                        #12
                        аз вече и подарих ново хубаво масълце и свещички и гумички за зимата. Скоро мисля да и подаря и една разходка до Дряново за ден-два Да се поразтъпче малко.
                        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
                        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
                        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

                        Коментар


                          #13
                          ///// написа:
                          Може би най-хубавия подарък за коледа за Живка ще е детска седалка...
                          по-хубаво от това няма :D
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #14
                            Аз на моята всеки месец и правя поддаръци, така че предполагам и този месец няма да се размине
                            --Старата ръжда любов не хваща!--
                            156 sportwagon 1,9 jtd 115
                            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                            Коментар


                              #15
                              BEAUTY написа:
                              Ако уживее, това ще и е подаръка тази година
                              Оживее, колежке или колега. Толкова сложна ли е думата? И не е услушвам, а Ослушвам. Също и Оглеждам...Само да вметна.
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X