Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Толкова невинни хора измряха заради ТЪПАЦИИИИИИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Толкова невинни хора измряха заради ТЪПАЦИИИИИИ

    Неправилна маневра за изпреварване е причина за тежката катастрофа край Сандански 02 септември 2006 | 17:25 | Агенция "Фокус" Сандански. Неправилна маневра за изпреварване е причина за тежката катастрофа на главен път Е-79 край село Плоски, Сандански. Двама души загинаха при катастрофата, а една жена е в тежко състояние. Товарен автомобил, движещ се от Благоевград в посока Сандански предприема маневра за изпреварване, когато в насрещното движение се е движел друг товарен автомобил. Шофьорът, предприел изпреварването, прави повторна маневра за прибиране в своето платно и удря лек автомобил Фиат Уно. Леката кола остава затисната между двата тежкотоварни автомобила. На място са загинали двама души, возещи се във

    #2
    Няма думи, как може такъв без порядък да е на пътя, как може човешкия живот да не означава нищо като си зад волана. Като искат да умират, да ходят да се гръмнат и да не ни преследват тия главочииииии.Колата е смазана. Не може да се познае, че е Фиат Уно. Гледах по НТВ.

    Коментар


      #3
      За тези законодатели

      В тази държава всиччки станаха "законодатели" на пътя това трябва да се спре и истинските такива да започната да ис вършат работата
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Напоследък ми се налага да шофирам вечер късно, и ми прави впечатление че товарните автомобили прицепи, тирове и т..н, карат с необичайно високи скорости. Под 100 не падат, средно 120-130км/ч... 20 и повече тонни камиони...Разбирам че гонят разни графици, но пък с това каране са много опасни! Добре, модерни и нови камиони са повечето, но... колко е спирачният път на камион с 20-30 тона зърно движещ се със 100км/ч, пък бил той и чисто нов и в идеална поддръжка???Просто не виждам кой или кое е в състояние да спре тези убийства по пътищата. Единствения вариант (ще прозвучи като сценарий на фантастичен филм), е да се строят пътища отделно за всяка категория участници в движението: отделни пътища за товарните коли, отделни за "джигитите" , отделни за "голфаджиите", и отделни за нормалните шофьори... Иронизирам в случая, но е реалността е такава...
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #5
          Crash73 написа:
          Напоследък ми се налага да шофирам вечер късно, и ми прави впечатление че товарните автомобили прицепи, тирове и т..н, карат с необичайно високи скорости. Под 100 не падат, средно 120-130км/ч... 20 и повече тонни камиони...Разбирам че гонят разни графици, но пък с това каране са много опасни! Добре, модерни и нови камиони са повечето, но... колко е спирачният път на камион с 20-30 тона зърно движещ се със 100км/ч, пък бил той и чисто нов и в идеална поддръжка???Просто не виждам кой или кое е в състояние да спре тези убийства по пътищата. Единствения вариант (ще прозвучи като сценарий на фантастичен филм), е да се строят пътища отделно за всяка категория участници в движението: отделни пътища за товарните коли, отделни за "джигитите" , отделни за "голфаджиите", и отделни за нормалните шофьори... Иронизирам в случая, но е реалността е такава...
          И аз пътувам вечер често и едва изпреварвам камионите на спускане. Тогава се движат с около 120-130 и то в колона един зад друг и представете си какво ще стане, ако спукат гума или стане нещо друго с предния.

          Коментар

          Working...
          X