Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нямат ли си работа тея ченгета!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нямат ли си работа тея ченгета!!

    Снощи в късен(или по-скоро ранен) час карам към една дискотека за да взема една приятелка. Тъй като цяла вечер бях там, а не бях спал предната вечер, сигурно съм изглеждал меко казано уморен. Хубаво, ама докато карам ми се допика много. Отбивам аз в една много тъмна уличка, която прилича повече на сметище, отъпквам опаковките от кроасани и др. и се изпикавам до дървото наблизо. Изведнъж чувам зад мен силно натискане на спирачки, поглеждам, патрулка с ченгета. Единия дебил идва и почва да ми бучи. "Ко прай тука ве!" Другия пък "Ти защо бягаш ве, а!" И аз изпадам в недоумение. Почвам да се обяснявам като първолак-"Къде съм бягал, господин полицай, карах си с 50!" Единия започва да тършува в колата ми, докато другия, с документите ми в ръка ми обяснява, че съм ги видял и съм завил да не ме хванат! Те ме "гонели" 2 пресечки, и добре, че улицата без изход да ме хванат. Съответно никаква проверка примерно по радиото за имената ми, а единия пита- "Колко си пил " Казах му, че не съм пил и да дава дрегера да духам. Оня ми обяснява, че като духна няма връщане, обаче не ми дава дрегера, а ме гледа в очите недвусмислено и гладно! След упорството ми му стана ясно, че няма да вземе пари и трябваше да направи замера, който си беше негативен. Обаче не се отказаха. Другия ме метна да ме пита откъде съм имал тая кола, и често ли вземам наркотици! Приличал съм "на наркоман и се праа на важен". (пък аз съм 90 кила, е..ти наркомана!) Сле 15 минутно супер гадно отношение единия му хрумна, че съм извършил дребно хулиганство. Изсмях му се при заобикалящата ме обстановка, а оня вече разбрал, че няма да има кинти от наркомана ми изясни сентенцията на живота си, че "трябва да внимавам, къде си вадя х.я!" :D А в същото време някой някъде е разбивал нечия кола да му гепа ЦД-то или касетофончето...

    #2
    Ако не са такива като теб кво ще правят цяла вечер момчетата Трябва да има фън и на тях Бъзикай ги и ти кво се впрягаш. Днес бях в командировка до Марица Изток и близо до Гълабово една патрулка спряла колоездач с противогаз на главата - смях голям братко. Те спрели пред него а оня с вдигнати ръце седи на колелото. Подминавам аз и спирам просто ми беше трудно да продължа и единия офъсър идва към мен да ми каже явно да си продължавам по пътя, но като ме вижда как се заливам от смях в колата почва и той да се хили и вика - не нистигат другите откачалки в управлението ами ся и външни трябва да пребираме. - Умрях вервай ми замалко да се задуша от смях.
    Почиствам пътни знаци.

    Коментар


      #3
      една патрулка спряла колоездач с противогаз на главата - смях голям братко. Те спрели пред него а оня с вдигнати ръце седи на колелото.
      Е..ти якия тип!!!

      Коментар


        #4
        Т’ва мяза к’ът на он’я виц за полицая дет спрял някъв, обаче човека излезнал по-прилежен и от правилника - то не било проверка документи, алкохол, пожарогасители, аптечки, триъгълници, застраховки... а бе всичко му е "у ред"... Накрая полицая се почесал и като закършил един кючек... а бе както се вика на нашия чинето в асфалта и не мож се освести от гледката на полицая кючекчия. Накря оня спира с кючека и злобно просъсква "К’во си зяпнал бе?!?! Тоз кючек за без пари ли ти го играя, а?!!!!"
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Най - лошото е, че не е виц, ами откачалките в България стават все повече и повече.
          Почиствам пътни знаци.

          Коментар

          Working...
          X