Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам FIAT Tipo 1,6 1989г. цял или на части.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам FIAT Tipo 1,6 1989г. цял или на части.

    Продавам FIAT Tipo 1,6 1989г. цял или на части. Колата е в движение с платени до края на юли данъци, такси и до септември техн. преглед . С ляти джанти е, предните гуми са хубави. Предимно е карана на газ.Може да се ползва още, но по скоро е за резервни части. Не е удряна и има много запазен вид. Син металик е, централно заключване, аларма. Снимки ще кача по късно. Който има FIAT Tipo може да си подсигури доста резервни части срещу 600лв. Цена 600лв.за цялата кола.

    #2
    ДАЙ СНИМКИ

    Коментар


      #3
      nikolai4enceto написа:
      ДАЙ СНИМКИ
      ОК! Това трябваше да го направя отдавна! Дано успея да кача няколко снимки на първо време, а вие няма да ми се сърдите и смеете ако не успея! Благодаря!
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Ето още няколко снимки от страни на колата.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Последно цяла или на части?Каква е газовата бутилка?Цена на крилото??
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            pecata написа:
            Последно цяла или на части?Каква е газовата бутилка?Цена на крилото??
            Много бих желал да се вземе от веднъж цялата кола, защото явно на части времето много ще се проточи, а то е пари. Възможен е и коментар на първоначално обявената стойност на колата. Все пак и цената не може да падне и под това което може да се вземе за старо желязо. Който има интерес да си има един "склад" за части може да се разберем и да си я закара. Колата е в движение, по онзи ден я ползвах. Но просто две коли ще ми дойдат много с данъците за това се продава FIAT-a. Газовата бутилка в момента е пълна с газ, тя е LOVATO и е 30 литрова, цялата газова е LOVATO . Изпарителя е с нови мембрани, чист и в перфектно състояние. За крилото нямам и на идея колко може да струва втора употреба за да не излезе, че искам нереално. Но да речем около 45лв. мисля, че е добре!?

            Коментар


              #7
              Колата е продадена! Модераторите могат да изтрият темата, както и акаунта ми. Тъй като вече нямам Фиат. Пожелавам много успехи и безаварийни километри на всички колеги каращи италиански коли.Благодаря за всичко, колеги!

              Коментар

              Working...
              X