Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя газова инсталация е най-добра?LOVATO,BRC или LANDIRENZO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коя газова инсталация е най-добра?LOVATO,BRC или LANDIRENZO

    Въпрос? Коя газова инсталация е най-подходяща(най-добра) за ФИАТ ПУНТО 1,2SX/75/1996г?Краси.

    #2
    Общо взето и трите са с почти еднакви параметри. Въпроса е колко пари можеш да отделиш.
    FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
    ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

    Коментар


      #3
      Честно казано препоръчвам ти БРЦ...
      Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
      София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

      Коментар


        #4
        Чесно казано прав е колегата труден е избора межу БРЦ и ЛОВАТО второто е по икономично по лесно се регулира и е непретнциозно -абе вечно Да не си посмял да си помислиш за Ренцо от тва по смотан италянски изпарител няма!
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          Ми кво да ти кажа,с БРЦ съм вече 4 мес.-5х.км.,ама НИЩО не съм барал по колата ...перфектна ми е на газ!успех:sasco

          Коментар


            #6
            OK..Благодаря.А относно LANDI HARTOG..?Сервиз в София за нея

            OK..Благодаря.А относно LANDI HARTOG..?Сервиз в София за нея

            Коментар


              #7
              И аз съм с BRC от Август 2005 и съм доволен. Харесват ми и допълнителните възможности за регулиране които има моя изпарител модел BRC Techno.
              минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
              Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

              Коментар


                #8
                Абе... всичко що има по него Landi , Renzo , Landi/Renzo за нищо не става... :D Ловато-то много го изчанчиха откакто започнаха да го правят по Турско Yellow_Flash_Colorz_PDT_38
                Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
                София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

                Коментар


                  #9
                  БРЦ АТ90Е

                  Коментар


                    #10
                    Колега моята кола е същата.Сложих Ловато-1год. никакав проблем.Не слагаи автом. ключ-малка набутвация-ти си автомата :D

                    Коментар


                      #11
                      -

                      колега най важен е човека които ще я слага!!!!!!!!!!!!!! каквато и марка да избереш колкото и да е добра и скъпа и..... ако се из..ре с извинение някои на колата ти жална ти майка като почнат проблемите. като отидеш при човек които не ти е слагал уредбата за реглаж например все са им виновни другите все този които тие слагал уредбата е виновен а според него винаги всичко е ок а си заредил кофти газ и ........ влизаш в един омагиосан кръг.моят съвет е да се поинтересуваш по добре за сервиз в които да ти монтират уредбата!

                      Коментар


                        #12
                        Да бе...

                        Да бе... и аз точно това питам от сумати време..за добър сервиз. Някои знае ли къде е фирмения сервиз на ЛОВАТО в София

                        Коментар


                          #13
                          Re: Да бе...

                          Krasimir Kostov написа:
                          Да бе ..и аз точно това питам от сумати време..за добър сервис..Някои знае ли къде е фирмения сервиз на ЛОВАТО в София
                          http://www.lovato.rikea.com/
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            LOVATO..

                            Отлично! Точно това търсех..Утре сте се обадя в сервиза за офертиБлагодаря!!..

                            Коментар

                            Working...
                            X