Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ми се случи на връщане от морето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ми се случи на връщане от морето

    Колеги пътувах 6 часа на връщане от морето. Автобуса се развали (шофьора мина над един клон и изглежда от вятъра му скъса някакъв маркуч)прави го човека около час и половина естествено около нега се бяха насъбрали много "разбирачи".Това става на около 20-тина километра от бургас.Чакахме да дойде някакъв да ни донесе вода(м/у времено стана адското задръствване) като дойде една др.кола щеше да се блъсне в него - бил се загледал и не видял спряния бус. След това попаднахме в някакво задръстване преди Карнобат и през цялото време автобуса не кара с повече от 80км./ч.ето малко снимки
    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    и още малко

    ето
    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Re: и още малко

      Лоша работа е тва лятото да се пъува по наще пътища ама няма начин...... Аз на скоро ходих до Доспат и този район. Навръщане по магистралата / Тракия/ точно преди тунела на приятеля ми с който пътувахме му загря колата и спряхме да чакаме да изтине,че не му работеше перката. Беше леко сумрачно. Сложихме триъгълник както си му е реда аварийните и зачакахме. И един цървул го гледам от далеч зад някви камиони хоп в авариййната и газ изпреварва. Ние се дръпнахме на страна да отнесе поне само колите тоа у последния момент на 2 см преди триъгълника /верно че беше на 100 метра ама караше бързо/ се шмугна в ляво. Имаше доста псуване после ама добре че се размина всичко
      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
      Совалката средно на LPG
      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

      Коментар


        #4
        голям зор

        колега аз всяка седмица пътувам от Карлово до Царево сутрин тръгвам в 5 и се прибирам 11 вечерта не ме питай какви неща сам видял по пътищата този преход го правя от 2-ри май и вчера бях за последно

        Коментар

        Working...
        X