Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Типо 1.6 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Типо 1.6 на части

    Тотализираха ми колата преди 2 часа, в общи линий беше добре, стегната ходова част, добри ламарини, мотора работи идеалноколата е 1.6 бензин с климатикКаквото ви трябва, питайте на лично или в скайп:brankovv 088 77 31 982Цените са народни Колата се намира в София/КазиченеСнимки: ТУКУтре ще кача подробни снимки и цени като огледам какво е оцеляло и какво не, че се стъмни и до сега се заниавахме с КАТ и прочие ...
    Нема тва нема онова, всичко е ръжда

    #2
    Това на Цариградско ли е ?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      pecata написа:
      Това на Цариградско ли е ?
      Дааа
      Нема тва нема онова, всичко е ръжда

      Коментар


        #4
        Нещо не ми дава да редактирам първото мнение ?! както и да е вчера наснимах колата снимки можете да видите в първия пост мотора не е засегнат, колата е 1.6 моно инжекцион 75 коня с газова уредба с евро сонда, купвата чисто нова преди малко по-малко от 3 месеца а ето и малко цени:Газовата уредба+евро сонда+документи абсолютно всичко необходимо за монтажа в друга кола - 150лв. марка ЛоватоКлиматик пълен комплект, работещ - все още може да се тества - 100лв. за всичко (радиатор, дехидратор, клима тяло, управления абе всичко) може и на частиВоден радиатор - 60лв. Патерица - 40лв.Ел стъкла предни - 60лв. (2 дтъкла, машинки, инсталация, копчета абе всичко)амортисъори задни читави - 40лв. за двата2 джанти 14’ с гуми - 20лв.Стопове - 20лв. за дватаМотора все още може да се запали и тества, работи доста добре Ако на някой му трябва нещо друго което не съм описал да пита цените не са крайни така че питайте
        Нема тва нема онова, всичко е ръжда

        Коментар


          #5
          Нема тва нема онова, всичко е ръжда

          Коментар

          Working...
          X