Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Бравото ... ПРОДАДЕНО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Бравото ... ПРОДАДЕНО

    Продава се:Bravo 1.4 12V 80HP1997г., 130000 КМ(ако някой все още гледа пробега...)Цветът е характерния за Браво светло син металикЕкстри: ел. стъкла, ел. огледала, халогенки, имобилайзер(fiat code), серво, чупещ волан, рег. по височина на шофьорската седалка, централно заключване, аларма MAK - две дистанционни управления, два сини ключа - червен така и не получих като го взех.Лети джанти AlessioСменени всички крушки - Philips BlueVision на габарити и къси, Osram AllWeather на дълги, бели халогени и бели на номера отзад2 комплекта стелки - имитация на алуминий и оригиналните от Бравото - плат с лепки отдолуПълно необходимо оборудване - резервна гума, оригинален теглич(на резба), аптечка, пожарогасител(от новите с манометър), триъгълникСменени: ангренажен ремък и ролка, масло Selenia, сменено преди по-малко от 1000 КМ, маслен, въздушен и бензинов филтър, свещи Bosch Super Plus, термостат, нов съединител, дръжки на вратите - от тези новите, при които уж е оправен проблема с изгарянетоМузика - Head Unit MP3 Pioneer DEH-4700MP, 5x7" двулентови елипси Megavox във вратите, 2x8" JBL GTO836 трилентови отзад на кората ... и бонус един оригинален радиокасетофон за Браво, че нямам какво да го правяВсичко платено - данъци, гражданска, годишна винетка, пълно каско в HDI на вноскиБез забележки по техническото състояниеНезначими забележки по външния видЦената мисля, че е добра за кола в такова състояние - 5200лвтел.: 0887224139
    Прикачени файлове
    Bravo(TM) HGT

    #2
    Прикачени файлове
    Bravo(TM) HGT

    Коментар


      #3
      Темата е изчистена от спама по искане на VeSSko!kiro_of_the_day
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Мерси! :D 5000лв.Възможно е и договаряне, за сметка на джанти, музика и пр.
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #5
          Скъпо ли ви се вижда? 4500лв. без джантите. 4700лв. с оригиналните лети джанти на типо/темпра. 5000лв. с Alessio-то + музиката.
          Bravo(TM) HGT

          Коментар


            #6
            само джантите без гумите продаваш ли ги

            Коментар


              #7
              intriga написа:
              само джантите без гумите продаваш ли ги
              Не, отделно само джантите не ги давам. Или с колата или в гаража за следващото Браво
              Bravo(TM) HGT

              Коментар


                #8
                Още се продава
                Bravo(TM) HGT

                Коментар


                  #9
                  Здравей колега, колата изглежда страхотно...и именно това малко ме притеснява. За тези пари кола която е напълно обслужена и с такъв вид??? Откакто чета из форума и сбирам пари за BRAVO, разбрах само ,че 1.4 12v имали дефект на двигателя и нищо друго..Та...значи навит съм за колата ти..5000лв, но ако ми кажете как да разбера, че няма някакъв мноого сериозен проблем и след това да се чудя откъде да взеам пари да я оправя. Иначе ако си е ОК я вземам...Другият ми въпрос е : ако не е тайна защо продаваш това бижу?
                  Bravo 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    mixifixi написа:
                    Здравей колега, колата изглежда страхотно...и именно това малко ме притеснява. За тези пари кола която е напълно обслужена и с такъв вид??? Откакто чета из форума и сбирам пари за BRAVO, разбрах само ,че 1.4 12v имали дефект на двигателя и нищо друго..Та...значи навит съм за колата ти..5000лв, но ако ми кажете как да разбера, че няма някакъв мноого сериозен проблем и след това да се чудя откъде да взеам пари да я оправя. Иначе ако си е ОК я вземам...Другият ми въпрос е : ако не е тайна защо продаваш това бижу?
                    Не искам в нищо да те убеждавам! Обаждаш ми се и когато ти е удобно си уреждаме среща, виждаш колата, караш я и споделяш А цената мисля, че е повече от нормална ... не знам какво може да те притеснява Двигателчето е кукла и не съм имал проблеми. Има само дребни забележки по външния вид бравото, технически всичко е обслужено и безпроблемно.А на последния ти въпрос ще отговоря само с 3 букви - надявам се ще ме разбереш: HGT
                    Bravo(TM) HGT

                    Коментар


                      #11
                      Много ли скъпо ви се вижда? Договаряне ...
                      Bravo(TM) HGT

                      Коментар


                        #12
                        Бартер за Типо 2000/16.Музиката си я сваляй.Подробности за колата в *Продава*.
                        Octavia RS
                        Evo 10-служебната играчка.

                        Коментар


                          #13
                          Red Storm написа:
                          Бартер за Типо 2000/16.Музиката си я сваляй.Подробности за колата в *Продава*.
                          Сори, батка пак Браво ще взимам, но с много коне
                          Bravo(TM) HGT

                          Коментар


                            #14
                            Продадено.
                            Bravo(TM) HGT

                            Коментар

                            Working...
                            X