Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ненормалник, който говори по GSM, гази наред - непомнел нищо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ненормалник, който говори по GSM, гази наред - непомнел нищо

    ЖЕСТОКО 29 Август 2006, вторник НТВ Майка с 6-месечно бебе бяха премазани жестоко от лек автомобил, докато вървяха по улица в Пловдив. 23-годишната жена и детето й са с опасност за живота. Те са настанени в неврохирургията на университетската болница в града. Шофьорът на автомобила, който според полицията е виновен за катастрофата, е на свобода. пред камерата на

    #2
    Имам много епитети за тоя човек, но няма да ги споделя.Хендсфрии= 4-12лвБлъскане на майка с дете=провален живот и от двете страни
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Дано да се оправят пострадалите но аз лично ако имам право такъв човек бих го ЗАСТРЕЛЯЛ. Незнам до кога ще трябва да се търпят пияните и дрогираните.Няма ли да се намери някой доброволец да ги гърми след работно време Навремето имаше такъв филм и мисля че се казваше "Правосъдие в мрака " Там героя беше съдия или нещо подобно но виновните все ги освобождаваха .Той се прибираше от работа сваляше вратовръзката и костюма и обличаше рокерските дрехи.Сядаше на мотора и намираше тези изроди и ги застрелваше със пистолета.Ето такъва хора ни трябват и то в повече.
      АЛ.ПЕТРОВ
      FIAT PUNTO 1.2 8V

      Коментар


        #4
        sacho написа:
        ...Навремето имаше такъв филм и мисля че се казваше "Правосъдие в мрака " Там героя беше съдия или нещо подобно...
        Имаше и един друг филм - "Съдия ДРЕД" със Силвестър Сталоун!Много ме кефеше как произнася репликата "Аз съм Закона!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Тези филми трябва да ги пуснат отново по ТВ-то, че барем някой се вдъхнови от тях
          FIAT Marea 1.9 JTD HLX

          Коментар


            #6
            Ужасна трагедия... Затвор за копелето, и доживотна забрана да управлява МПС!
            1997 Brava 1.6, 16V

            Коментар


              #7
              Някой знае ли как са бебето и майката.....

              Коментар


                #8
                СЛЕД УДАРА 30 Август 2006, сряда Критично остава състоянието на 6 месечното бебе, което бе прегазено заедно с майка си, докато се движеха по една от улиците в пловдивския квартал

                Коментар


                  #9
                  doofiat написа:
                  . Втори ден след жестоката катастрофа, шофорът блъснал 23- годишната майка и бебето с детската количка е на свобода. .
                  Добре де на това какво му казвате ??? Как да стоиш на свобода когато си причинил такива неща Може би не съм прав .Разстрел ще му е лека присъда.По добре да го оставят на площада вързан и хората ще му видят сметката
                  АЛ.ПЕТРОВ
                  FIAT PUNTO 1.2 8V

                  Коментар


                    #10
                    На това аз му казвам висша степен на нехайство от страна на прокуратура, полиция, съдилища и община Пловдив!!!Нито виновния е подведен под отговорност, нито са взети мерки за предотвратяване на други злополуки в опасния участък от пътя! СРАМ!!!Защо ли не ме учудва вече... живеем в България.
                    1997 Brava 1.6, 16V

                    Коментар


                      #11
                      Шофьорът, блъснал майката с количката, бил наркозависим31 август 2006 / News.dir.bgТройна медицинска експертиза ще установява какво е било състоянието на 25-годишния шофьор Иван Петров, който в понеделник блъсна майката и 6-месечното й бебе, пише в.

                      Коментар

                      Working...
                      X